AEGEE-Rīga aicina jauniešus uz prezentāciju par starptautisku apmaiņas projektu

Kitija Puškeire, 16.12.2008., 11:50

17. decembrī AEGEE-Rīga piedāvā jauniešiem apmeklēt informatīvu prezentāciju "Starptautisks apmaiņas projekts kopā ar AEGEE-Rīga", JSPA un programmu "Jaunatne darbībā".

Tā norisināsies Rīgas Ekonomikas augstskolā, Strēlnieku ielā 4a, 403. auditorijā no plkst. 18.30 līdz 20.00.

Šīs prezentācijas laikā Tev būs iespēja uzzināt sīkāk par organizāciju AEGEE-Rīga, noskaidrot, kas ir JSPA, programma "Jaunatne darbībā" un neformālā izglītība.

Uzzināsi, kas ir starptautisks jauniešu apmaiņas projekts, gūstot ieskatu AEGEE-Rīga realizētajā apmaiņas projektā "Nepadari par stereotipu Eiropu, nepadari par stereotipu mani". Demonstrēsim fotogrāfijas, projekta gaitā tapušo īsfilmu un dalīsimies ar Jums savā pieredzē par starptautiskas jauniešu apmaiņas projektu realizēšanu praksē.

AEGEE-Rīga (Eiropas Studentu forums) ir 1985.gadā dibināta studentu organizācija, kas šobrīd darbojas vairāk nekā 40 valstīs, tai ir vairāk nekā 15 tūkstoši biedru. AEGEE galvenais mērķis ir Eiropas procesu popularizēšana un integrēšana jauniešu dzīvē. Savukārt AEGEE—Rīga ir viena no 236 lokāliem. Tā dibināta 2001.gada 20.jūnijā un apvieno vairāk nekā 50 biedrus no dažādām Latvijas augstskolām. Populārākie AEGEE-Rīga rīkotie pasākumi ir Eiropas Valodu dienas, Vasaras un Ziemas universitātes, dažādi projekti. AEGEE-Rīga darbojas arī kā Eiropas Brīvprātīgā darba nosūtītājorganizācija.

Gaidīsim Jūs 17. decembrī Rīgas Ekonomikas augstskolā, 403. auditorijā, plkst. 18.30.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Wow cuz this is great work! Congrats and keep it up. my website ... seo agency exeter (https://takeoff.digital/seo-exeter/)

Theda

Passion the website-- extremely individual friendly and great deals to see! Here is my page Training Perth (https://www.tarikubogale.com/finding-skills-training-for-a-wide-range-of-occasions-4/)

Joellen

I love this site - its so usefull and helpfull. My blog post ... แทงบอลออนไลน์ (https://ufax891.com/football-betting/)

DiegoВойтирегистрация