Aizputē pašu iedzīvotāju rokām veidoti soliņi

Vilis Brūveris, 18.09.2009., 16:34

2009. gada 19. septembrī, Aizputes iedzīvotāji projekta "Solis līdz soliņam" ietvaros vienosies kopīgā darbā, lai izveidotu 35 soliņus, kuri pēc pasākuma tiks izvietoti dažādās pisētas vietās. Pielikt roku soliņu tapšanā aicināti visi Aizputes iedzīvotāji.

"Esmu sastapusies ar problēmu, ka Aizputes ielās pietrūkst soliņu, kur uz mirkli atpūsties no garākas pastaigas. Nospriedu, ka kaut kas ir jādara lietas labā. Tā arī tapa projekts "Solis līdz soliņam", kura mērķis ir veicināt Aizputes pilsētas iedzīvotāju iesaisti apkārtējās vides sakārtošanā. Soliņu izveide būs laba iespēja cilvēkiem satikties, kopā pavadīt laiku un pašiem veidot savu apkārtējo vidi" stāsta projekta "Solis līdz soliņam" autore Iveta Štāla.

"Projekts "Solis līdz soliņam" ir lielisks piemērs jauniešu līdzdalībai. Tas rāda, ka sastopoties ar problēmām savā apkārtējā vidē, jaunieši, negaidot uz pašvaldības vai citu cilvēku palīdzību, meklē variantus, kā saviem spēkiem šīs problēmas risināt. Pateicoties šādai lieliskai jauniešu iniciatīvai Aizputē tiks izveidoti un izvietoti 35 jauni, pašu aizputnieku rokām darināti soliņi," komentē Aizputes jauniešu mājas IDEA House vadītāja Ance Zemžāne.

Papildus informāciju par soliņu veidošanas pasākumu var iegūt pie IDEA House vadītāja Ances Zemžānes pa tālr.26121039 vai e-pastu ance@nextyouth.org .

Projekts "Solis līdz soliņam" tiek īstenots ar Liepājas Novada fonda, Hipotēku un zemes bankas, SIA "Atex" un "Mazās kavalērijas" atbalstu.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Or even frozen ice particles getting activated by a Cryo character and carrying over to protect whoever’s switched in subsequent. Also visit my blog: Genshin Impact Free Primogems (https://Twitter.com/i/events/1336204506971815936)

Dann

Amazing, thіs is a gooɗ web site. My site ... main slot joҝer123 (https://www.start-bookmarks.win/agen-slot-joker123-terpopuler-2021-3)

Jaimie

Appreciate it! This a impressive web page! Feel free to visit my web page: DEEP THROAT (https://www.vps.net/)

PenelopeВойтирегистрация