Notiks neformālās izglītības un projektu rakstīšanas apmācības "Nepilsētā - NEformāli"

Edmons Gruduls, 21.09.2009., 16:59

Jauniešu organizācija IMKA Liepāja rīko neformālās izglītības un projektu rakstīšanas apmācības "Nepilsētā – Neformāli" no 26-27. septembrim.

Notiks neformālās izglītības un projektu rakstīšanas apmācības "Nepilsētā - NEformāli"Apmācību laikā dalībnieki iegūs priekšstatu par neformālo izglītību, tās metodēm, kuras izmato organizācijas IMKA Liepāja biedri savā darbībā, par ceļu no projekta idejas līdz tā atskaišu nodošanai, kā arī būs iespēja izbaudīt uz savas ādas to, ar ko nodarbojas organizācija IMKA Liepāja – āra dzīve un virvju uzdevumi. Apmācības notiks Kalvenes pagasta "Mētrās". Dalības maksa – 7 ls (tās skaitā ceļanauda un ēdināšana).

Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Pieteikties pa e-pastu imka_liepaja@inbox.lv

Lai zaļi!

Organizācijas darbību atbalsta Latvijas valsts un Norvēģijas un EEZ finanšu instrumenti ar Latvijas sabiedrības integrācijas fonda starpniecību.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Much thanks! This iѕ an fantastic web site. My web-site link (https://kwork.ru/links/8170658/ssylki-dlya-sayta-s-search-engine-ranker-xrumer)

August

These exhibitions are attended by local and worldwide artists and embroiderers who can teach you the artwork of embroidery. Feel free to surf to my web page www.youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=wcdUHI5yf04)

Aubrey

Nice web-site you possess there. my webpage; 우리카지노 (https://fatfreezinginfo.com/forums/users/emmett93f782111/)

MelbaВойтирегистрация