"Bērnu universitāte" dodas uz Latvijas skolām

Laura Leite, 03.12.2015., 19:34

"Mammamuntetiem.lv" "Bērnu universitāte" ar izbraukuma nodarbību "Swedbank naudas studijas bērniem" dodas uz Latvijas skolām, lai izglītotu sākumskolas skolēnus par naudu un tās vērtību, ietverot tēmas par ģimenes budžetu, nodokļiem un preču cenu veidošanos.

"Bērnu universitāte"Piektdien, 4. decembrī, "Bērnu universitāte" viesosies Ogres 1. vidusskolā, lai skolēniem palīdzētu apgūt jaunas zināšanas un rast izpratni par preces un pakalpojumu cenu veidošanos.

Nodarbība "Swedbank naudas studijas bērniem" ir radīta ar mērķi veidot izpratni par finansēm, to nepieciešamību, pelnīšanu un gudru tērēšanu. Nodarbības vada izglītības programmas "Iespējamā misija" absolventi Agnese Slišāne un Kristaps Auzāns. "Ikdienā, dodoties uz veikalu, mēs nedomājam par to, kādi procesi tiek veikti un kāds darbs ieguldīts, lai, piemēram, saldējums nonāktu veikalu plauktos. Atšķirībā no bērniem mums, pieaugušajiem, tas šķiet pašsaprotami, tomēr ļoti svarīgi to izskaidrot arī bērniem. Izprotot cilveka darbu un līdzekļus, kuri tiek ieguldīti, esošās zināšanas tiek paceltas apziņas līmeni," norāda "Bērnu universitātes" pasniedzēja Agnese Slišāne.

Mācot bērniem par preces vērtību, pasniedzēji vecākiem iesaka izmantot lielveikalu reklāmu lapiņas, kuras droši var dot bērniem sagriešanai, un aicināt, lai viņi no tām kombinē dažādus ēdienus. Būtiski bērniem lūgt, lai viņi aprēķina izejvielu cenas un nosaka kopējo ēdiena cenu, protams, ieskaitot arī atalgojumu par savu darbu. Šādi uzdevumi bērnus padara daudz zinošākus, tāpat tie ir labi un intuitīvi uzdevumi, lai mācītos salīdzināt dažādu produktu vērtības, kā arī vingrinātu praktiskās matemātikas prasmes.

"Mammamuntetiem.lv" radītā "Bērnu universitāte" sadarbībā ar AS "Swedbank" izveidojuši bezmaksas nodarbības "Swedbank naudas studijas bērniem", kurās ir iespēja apgūt dažādas zināšanas par naudu un tās nozīmi ikdienā. Katru mēnesi tiek organizēta viena izbraukuma nodarbība uz Latvijas skolām un viena nodarbība "Mammamuntetiem.lv" birojā Rīgā. Vairāk informācijas par nodarbībām un pieteikšanos meklē: www.bernuuniversitate.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
It's perfect time to make some lans for the future and it is time to be happy. I've read this post and if I could I wish to suggest you some interesting things or advice. Maybe you can write next aarticles referring to this article. I desire to read even more things about it! web page

Dieter

thank so considerably for your web site it aids a whole lot. Also visit my web site Dog Silhouettes Girls Hair Elastics Ribbon Ties (2 Cards (https://perfectseeking.com/products/dog-silhouettes-girls-hair-elastics-ribbon-ties-2-cards-16-hair-ties-paws-pets)

Leon

Hello. impressive job. I did not imagine this. This is a fantastic story. Thanks! My blog post: old car removal (Gregg (https://pvn.mediamarkt.de/trck/eclick/e1bd88a1ff028b6b1859691ec8ce1244?url=https%3A//www.lacartes.com%2Fbusiness%2FHouston-Junk-Car-Buyer%2F1662686%2F&subid=deal))

ChristiВойтирегистрация