Noslēdzies konkurss International Young Communications Entrepreneur award 09

Maija Ūdre, 10.02.2009., 10:13

Konkursā International Young Communications Entrepreneur award 09 uzvar Gatis Mūrnieks no Fuse.

Rīga, 200Noslēdzies konkurss International Young Communications Entrepreneur award 099. gada 9.februāris. Par Britu padomes starptautiskā konkursa International Young Communications Entrepreneur (Iyxe) award 09 uzvarēju ir kļuvis partizāņu jeb radošo mediju risinājumu kompānijas Fuse radošais direktors un dibinātājs Gatis Mūrnieks, kurš ieguva iespēju š.g. martā doties divu nedēļu ilgā pieredzes apmaiņas braucienā uz Lielbritāniju, lai tiktos ar britu komunikāciju nozares profesionāļiem, uzņēmējiem un citu valstu Iyxe award 09 uzvarētājiem, kā arī pārstāvētu Latviju starptautiskā konkursa finālā.

Iyxe award 09 žūrijas vadītājs Andris Rubīns, Ddb Latvija izpilddirektors atzīst:
"Radošas uzņēmējdarbības veicināšana komunikāciju industrijā manuprāt ir gudrākais un tālredzīgākais solis, kā varam stimulēt Latvijas ekonomiku un konkurētspēju pasaulē. Tā ir industrija ar augstu pievienoto vērtību un milzīgu radošo potenciālu. Tāpēc vēlos gan personīgi, gan arī visas radošās komunikāciju industrijas vārdā pateikt milzīgu "Paldies" Britu padomei par šī starptautiskā konkursa organizēšanu.

Konkursa dalībnieku un jo īpaši finālistu profesionalitāte un ideju vērienīgums mani un visu konkursa žūriju patīkami pārsteidza. Par mūsu nākotni es sajutos vēl drošāks kā jebkad un esmu pārliecināts, ka pasaule vēl Latvijas vārdu dabūs locīt ne tikai hokejistu, šķēpmetēju un zemledus makšķernieku, bet arī jaunu un unikālu produktu, zīmolu un mediju ideju kontekstā. Novēlu Latvijas atlases kārtas uzvarētājam Gatim Mūrniekam no Londonas pārvest ne tikai uzvaru starptautiskajā konkursa finālā, bet ari iedvesmu visiem mājās palikušajiem radošajiem uzņēmējiem."

Konkursa finālā bija iekļuvuši arī tādi Latvijā pazīstami komunikāciju nozares uzņēmēji kā Andris Eglājs, Mooz Gmbh izpilddirektors, Daina Palmbaha-džiguna, Ddb Worldwide Latvia klientu direktore, Ilona Bičevska, Avantis radošā direktore, producente, Inese Apse – Apsīte, Coco I Brandplay zīmolu konsultante, Laura Minskere, Mediju Tilts direktore, Liene Drāzniece, Madara Cosmetics grafiskā dizainere, partnere, Žanete Lūse, Airport direktore, Miķelis Baštiks, Asketic Design Studio grafiskais dizaineris, partneris un Reinis Varakalns, Young&Hungry, klientu direktors.

Katram no pretendentiem 10 minūšu garā prezentācijā bija jāsniedz savs redzējums par Latvijas komunikāciju industrijas attīstību un konkurētspēju, savu personīgo ieguldījumu un pienesumu nozares attīstībā, kā arī jāsniedz idejas pieredzes apmaiņai ar Lielbritāniju un britu ekspertīzes izmantošanu savas uzņēmējdarbības veicināšanā, kā arī Latvijas komunikāciju industrijas attīstībai. Prezentācijai sekoja 10 minūšu gara jautājumu un atbilžu sērija no Iyxe award 09 žūrijas puses.

Kopumā konkursā tika saņemti 40 pieteikumi no dažādu radošo aģentūru vadītājiem - reklāmas, zīmolu, grafiskā dizaina, sabiedrisko attiecību, pasākumu un foto aģentūrām, kā arī drukāto, elektronisko un interneta mediju vadītājiem.

Iyxe award 09 žūrijā piedalās Latvijā atzītākie komunikāciju industrijas eksperti, praktiķi un akadēmiķi: žūrijas priekšsēdētājs Andris Rubīns, Ddb Latvija izpilddirektors, Latvian Art Directors Club pārstāvis, Inga Latkovska, Latvijas Sabiedrisko Attiecību Kompāniju asociācijas valdes vadītāja, Sergejs Kruks, Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas studiju katedras asociētais profesors, Arnis Sauka, Rīgas Ekonomikas augstskola, lektors un pētnieks ar specializāciju uzņēmējdarbībā, Ingrīda Krīgere, Latvijas Reklāmas asociācijas valdes locekle, Anna Muhka, Dienas Mediji Sabiedrisko attiecību vadītāja, Lauris Liberts, Draugiem.lv vadītājs.

Konkursa mērķis ir apzināt jaunos, daudzsološos un aktīvākos komunikāciju nozares uzņēmējus un uzsvērt pienesumu, ko šie jaunie līderi sniedz komunikāciju industrijas attīstībai un kvalitātes celšanai Latvijā. Konkursā tika aicināti piedalīties Latvijas uzņēmēji, vadītāji un jaunie līderi vecumā no 25 līdz 35 gadiem, kuri pārstāv reklāmas un zīmolu aģentūras, sabiedrisko attiecību aģentūras, foto aģentūras, grafiskā dizaina aģentūras, drukātos, elektroniskos un interneta medijus, tiešā mārketinga aģentūras, kā arī konsultantus, kuri piedāvā pakalpojumus augstākminētajās jomās.

Pieredzes apmaiņas braucienu uz Lielbritāniju Iyxe award 09 uzvarētājiem Britu padome organizē sadarbībā ar D&Ad (Design & Art Direction, www.dandad.org) - Lielbritānijas labdarības organizāciju, kas specializējas reklāmas, komunikāciju un dizaina izglītības jomā ar mērķi ir veicināt radošuma un inovāciju nozīmību uzņēmējdarbības pievienotās vērtības radīšanā un komunikāciju nozaru konkurētspējas celšanā.

Iyxe award 09 ir daļa no starptautiskā Britu padomes "Creative Economy" programmas (www.creativeconomy.org.uk), kuras ietvaros Young Creative Entrepreneur award konkursi tiek rīkoti kopš 2004 gada deviņās dažādās radošo industriju nozarēs – modē, mūzikā, dizainā, skatuves un vizuālajās mākslās, filmu un televīzijas jomā un publicistikā.

Britu padome Iyxe award rīkos arī nākošajā 2010.gadā.

Iyxe award 09 atbalstu sniedz laikraksts Diena (Lietišķā Diena un Karjeras Diena), portāls Draugiem.lv, kā arī portāls mārketinga komunikāciju profesionāļiem www.7guru.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
https://homeartstyles.com/ موقع مشاركة الأرباح ,مشاركة الأرباح ,الربح من كتابة المقالات,الربح من التدوين,مواقع عربية مربحه لكتابة المقالات (https://homeartstyles.com/),كتابة مقالات بمقابل مادي

Finlay

Wow cuz this is great work! Congrats and keep it up. my website ... seo agency exeter (https://takeoff.digital/seo-exeter/)

Theda

Passion the website-- extremely individual friendly and great deals to see! Here is my page Training Perth (https://www.tarikubogale.com/finding-skills-training-for-a-wide-range-of-occasions-4/)

JoellenВойтирегистрация