Eiropas jauniešu līderi tiekas Briselē ar visas Ķīnas Jauniešu federācijas delegāciju

Paula Gulbinska, 22.10.2009., 05:17

Pamatojoties uz Tianjin deklarāciju un Eiropas Jaunatnes foruma un ACYF apvienoto deklrāciju, 2009.gada 20.oktobrī Eiropas Jaunatnes foruma prezidents Tine Radinja un ģenerālsekretārs Giuseppe Porcaro kopā ar tās dalīborganizācijām, tajā skaitā, Latvijas Jaunatnes padomi, kuru pārstāvēja tās viceprezidents Uldis Šalajevs, Briselē pārrunāja turpmāko sadarbību ar Visas Ķīnas Jauniešu federācijas viceprezidentu Lu Yongzheng un viņa delegācijas biedriem.

Eiropas jauniešu līderi tiekas Briselē ar visas Ķīnas Jauniešu federācijas delegāciju "Ņemot vērā arvien strauji pieaugošās Ķīnas lomu un ietekmi globāla līmeņa jautājumos, piem., klimata pārmaiņas, nodarbinātība, mobilitāte, rūpniecība un zinātne, Eiropai ir nepieciešama un pat vajadzīga ciešāka sadarbība ar Ķīnu, lai ne tikai apmainītos savstarpēji ar jaunāko informāciju un labāko pieredzi, bet arī, lai Eiropa varētu arvien straujāk attīstīties un būt motivēta un gatava jau ar šodienu globāla līmeņa konkurētspējai dažādās nozarēs," pēc tikšanās Briselē norāda Latvijas Jaunatnes padomes viceprezidents Uldis Šalajevs.

Tikšanās laikā vairākkārtīgi tika uzsvērta nepieciešamība pēc lielākas un ciešākas turpmākās sadarbības starp Ķīnu un Eiropas jauniešiem.

Diskusiju laikā Eiropas Jaunatnes foruma dalīborganizācijas pārstāji ieteica ACYF vadībai turpmāk vairot komunikāciju starp Ķīnas nacionāla un vietējā līmeņa jaunatnes organizācijām, popularizēt un informēt jauniešu par viņu iespējām [Ķīnā un ārpus tās].

Eiropas jauniešu līderi tiekas Briselē ar visas Ķīnas Jauniešu federācijas delegāciju Lai arī attālums starp Briseli, Eiropas "galvaspilsētu", un Pekinu, Ķīnas Tautas Republikas galvaspilsētu, ir 7982 km, tomēr tika konstatētas vairākas kopīgas starp Eiropas un Ķīnas jauniešiem problēmas, piem., arvien mazāk jaunieši interesējas un ir iesaistīti politikas rakstura aktivitātēs, jaunieši nepārtraukti ir jāinformē par viņu iespējām un tiesībām, u.c.

Zinot, ka Ķīnā ir pasaulē vecākā civilizācija, viena no pasaulē vecākajām rakstiskā veida valodas sistēmām un ar senu un bagātu kultūru, ACYF ierosina attīstīt ciešāku sadarbību ne tikai jaunatnes politikas izstrādes jomā, bet arī veicināt sadarbību starp Eiropu un Ķīnu tūrisma un kultūras sfērās.

Papildus ACYF arī norāda, ka 2010.gadā laika posmā no 12. līdz 14.jūlijam Honkongā tiek plānots nākošais Eiropas-Ķīnas jauniešu simpozijs.

1949.gadā dibinātā ACYF pašreiz ir apvienojušās kopumā 52 jaunatnes organizācijas, vairāk kā 77000 individuālie biedri, tādējādi ACYF pārstāv vairāk nekā 300 miljonu jauniešus visā Ķīnā.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Thanks really helpful. Will certainly share site with my buddies. My web site - adultfrinendfinder. (https://adultfrienedfinder.webflow.io/)

Bret

https://homeartstyles.com/ موقع مشاركة الأرباح ,مشاركة الأرباح ,الربح من كتابة المقالات,الربح من التدوين,مواقع عربية مربحه لكتابة المقالات,كتابة مقالات بمقابل مادي (https://homeartstyles.com/)

Hellen

north korea terrorist attacksingapore news

RaymondLopВойтирегистрация