Aptauja vidusskolēniem: Ko Tu darīsi pēc vidusskolas beigšanas?

Anete Enikova , 20.02.2009., 09:54

Latvijas Studentu apvienība (LSA) no 17. Līdz 28. februārim veic aptauju, lai noskaidrotu vidusskolas absolventu viedokļus, kā ekonomiskā situācija ietekmē jauniešu lēmumu pieņemšanu karjeras veidošanā.

LSA aicina ikvienu 12. klases audzēkni aizpildīt aptaujas anketu LSA mājas lapā www.lsa.lv un piedalīties par balvām no European Hit Radio un ielūgumiem uz Latvijas izlases pārbaudes spēlēm Hokejā no Swedbank. Savus viedokļus var izteikt arī komentāru veidā – www.lsa.lv

Apkopoti aptaujas rezultāti tiks iesniegti LR Izglītības un zinātnes ministrijā un paudīs Latvijas vidusskolu absolventu iespēju analīzi, kā arī būs par kritēriju vai nepieciešam palielināt finansējuma apjomu valsts galvotajiem studentu kredītiem.

Aptauja tiek veidota ar LR Izglītības un zinātnes ministrijas un Swedbank atbalstu, bet īpašu informatīvo atbalstu sniedz European Hit Radio.

Latvijas Studentu apvienība ir studentu organizācija, kas darbojas ar mērķi pārstāvēt Latvijas studentus gan topošos, gan esošos un cīnīties par viņu kā nozīmīgas sabiedrības sociālās grupas tiesību un interešu ievērošanu nacionālā un starptautiskā mērogā. Sīkāka informācija www.lsa.lv
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Wow cuz this is excellent job! Congrats and keep it up. Also visit my web blog - Mega888Apk Download (https://sama-alshaib.com/showthread.php?p=387693)

Maude

Wow, attractive website. Thnx ... Check out my page :: บาคาร่า (https://sexybaccarat.com/)

Debbie

Hey there, well put together websites you've here. Also visit my blog - 188bet (https://www.188bongda.com/188bet-link/)

ReubenВойтирегистрация