Latvijas Studentu apvienība nosoda 13. janvāra grautiņu

Anete Enikova , 14.01.2009., 14:16

Latvijas Studentu apvienība (LSA) nav piedalījusies 13. janvāra akcijā Doma laukumā un nosoda jauniešu un it sevišķi studentu destruktīvo darbību pēc manifestācijas.

LSA prezidents I.Grigorjevs norāda, ka šobrīd nav atbalstāma tāda varas maiņa, kas paralizētu valsts pārvaldes lemt spēju: "Šobrīd Latvijas Studentu apvienība sagaida no valdības konstruktīvu rīcību augstākās izglītības politikas jomā, it sevišķi pārskatot lēmumus par finansējuma augstākajai izglītībai samazinājuma apjomu. Tāpat mēs sagaidām, ka augstākajai izglītībai būs nozīmīga vieta valsts tautsaimniecības atjaunošanas operatīvajā plānā. Līdz šim mūsu dialogs ar valdību bijis nepietiekams, un pieļauti lēmumi, kuri būtu pārskatāmi, tomēr mēs ticam, ka šis dialogs iespējams ar pašreizējo valdību un tās vadītāju".

LSA izsaka nožēlu, ka 13. janvāra huligāni sevi asociējuši ar studentiju - studenta statusu nodrošina ne tikai studenta apliecība, bet pirmām kārtām intelektuāls briedums. "Studenta ierocis ir loģika, argumenti un retorika, ne bruģakmens un miets," norāda LSA prezidents.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Wow, stunning website. Thnx ... My homepage บาคาร่า (https://www.ufastarbet.com/)

Stella

Hey, tidy websites you have got right now. Here is my webpage 更难 (https://www.techradar.com/news/best-vps-hosting)

Gus

Thanks regarding giving these amazing details. Feel free to visit my web site; livenudes.xyz (https://joess.mst.edu/psc/prdaaa/EMPLOYEE/SA/s/WEBLIB_PTBR.ISCRIPT1.FieldFormula.IScript_StartPage?URL=https://livenudes.xyz)

RedaВойтирегистрация