Notiks diskusija "Radošā Liepāja – kritiskais saturs"

Agita Auza, 12.03.2015., 10:38

12. martā kafejnīcā "Kursas putni" Fr. Brīvzemnieka ielā 28 notiks diskusija "Radošā Liepāja – kritiskais saturs".

Pasākuma mērķis ir apmainīties viedokļiem un idejām par Liepājas radošo industriju attīstību un veidot kopīgu vīziju par radošo industriju vietu Liepājas nākotnē.

Diskusijā paredzētas Ievas Rozentāles, Ievas Zībārtes un Jāņa Ķīnasta prezentācijas par radošumu un radošajām industrijām Eiropā, radošajām industrijām un potenciālo attīstību Liepājā. Savukārt, diskusijas dalībnieki tiks aicināti meklēt atbildes jautājumiem – kādas ir Liepājas kā radošas pilsētas iespējas un izaicinājumi, kā pilsētai labāk izmantot un attīstīt radošo industriju potenciālu – un, kas ir nepieciešams Liepājas un Latvijas radošo industriju atbalstam.

15:00 Ekspertu prezentācijas:

  • Radošums un radošās industrijas: Ieva Rozentāle, Amsterdamas Universitātes doktorantūras pētniece;
  • Radošās industrijas Liepājā: Ieva Zībārte, arhitekte, žurnālu "Modernists" un "Creative Coast" redaktore;
  • Radošo industriju attīstība Liepājā: Jānis Ķīnasts, pilsētplānotājs - vietradis, Radošo industriju centra Dārza ielā attīstības koncepcijas un stratēģijas autors;

16:30 Diskusija par Liepājas radošo industriju izaicinājumiem.

17:30 Diskusijas rezultātu apkopojums un prezentācija.

Diskusija notiek radošās darbības nedēļas radi! 2015 ietvaros un ir viens no tās pasākumiem Latvijā. "radi!" kā sociālas kustības virsmērķis ir veicināt izpratni un interesi sabiedrībā par radošo un kultūras industriju sektoru, radošumu veicinošu izglītību, inovācijām, zināšanu ekonomiku un radošu pārvaldību, parādot Latvijas pieredzi un sasniegumus.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
This piece of writing is genuinely a nice one it helps new internet viewers, who are wishing for blogging. Here is my web page; agile.kiwi (https://agile.kiwi/index.php?title=How_To_Gain_Wholesale_Cbd_Honey_Sticks)

Kimberly

Maintain the incredible work !! Lovin' it! Feel free to visit my website :: miele heat pump tumble dryer (https://www.8n8n.work/home.php?mod=space&uid=438923&do=profile)

Jeanna

You're an extremely useful site; couldn't make it without ya! Here is my web blog ... best 10kg washing machines (https://knightsofbasus.org/index.php?title=Klarstein_10kg_Washing_Machines_Like_There_Is_No_Tomorrow)

QuintonВойтирегистрация