Notiks projekta "Es ♥ ES" apmācības jauniešiem

Vilis Brūveris, 27.01.2009., 15:15

No 27. līdz 31.janvārim Ziemupē norisinās biedrības "NEXT" projekta "Es ♥ ES" (Es mīlu Eiropas Savienību) apmācības, kurās piedalās 15 jaunieši no Aizputes, Kuldīgas, Piltenes, Sabiles un Saldus pašvaldībām.

Projekts "Es ♥ Es" tiek īstenots ar Eiropas Komisijas atbalstu.

Apmācību laikā jaunieši iepazīsies ar līdzdalības būtību un dažādām formām, kā arī iedziļināsies Eiropas Savienības aktuālajos jautājumos. Apmācību noslēgumā jaunieši izstrādās idejas par dažādu sabiedrības grupu iesaistīšanu dialogā ar lēmumu pieņēmējiem savās pašvaldībās.

Projekta "Es ♥ Es" mērķis ir veicināt Kurzemes pašvaldību iedzīvotāju iesaistīšanos diskusijās par Eiropas Savienības jautājumiem un stiprināt saikni starp iedzīvotājiem un vietējiem lēmumu pieņēmējiem.

Sadarbībā ar Kurzemes pašvaldībām, Europe Direct punktiem un citām organizācijām, projekta "Es ♥ Es" ietvaros Kurzemes pašvaldību jaunieši veidos interaktīvus diskusiju pasākumus, kuros tiks iesaistītas visdažādākās sabiedrības grupas – skolēni, skolotāji, pašvaldību un valsts iestāžu darbinieki, Nvo pārstāvji, uzņēmēji, pensionāri, jaunās māmiņas u.c.

"Nozīmīgi, ka projekts "Es ♥ Es" piedāvā izvirzīt tieši jauniešus, kā galvenos ideju ģeneratorus un pasākumu organizētājus citu sabiedrības grupu iesaistīšanai. Šis projekts apliecina, ka jaunieši jau šodien veido Eiropas Savienības nākotni," uzskata biedrības "Next" valdes priekšsēdētāja Liene Zīlīte.

Projektu "Es ♥ Es" īsteno biedrība "Next" ar Eiropas Komisijas atbalstu. Projekta "Es ♥ Es" ideja ir balstīta uz biedrības "Next" projekta JauniešI Vēro rezultātiem, kura laikā vairāk nekā 100 jauniešu visā Kurzemē aktīvi līdzdarbojās savu pašvaldību lēmumu pieņemšanas procesā un veidoja dialogu un vietējās varas pārstāvjiem.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Many thanks very useful. Will share website with my good friends. my web-site: can you double your bitcoin (https://doublebtc.net)

Lino

Μany thanks, this site is very useful. Also visit my blog post ceme online (https://wikitent.com/Kenyataan_Biasa_Berhubungan_Mainan_Agen_Judi_Slot_Online_JOKER123_SBOBET_Online_Resmi_Langsung_Bebas)

Micheline

Great Website, Preserve the excellent work. Thank you so much. Here is my web page ... gratis sexchat (https://www.seo-bookmarks.win/germany-decides-online-sex-workers-have-rights-by-reuters)

CodyВойтирегистрация