Starptautiskajā Kafijas dienā dāvās kafiju skolotājiem

Ksenija Mirošņika, 01.10.2015., 10:12

"Löfbergs" informē: 1. oktobris – pirmā oficiālā Kafijas diena.

Starptautiskajā Kafijas dienā dāvās kafiju skolotājiemPilnīgi noteikti kafija ir viens no iecienītākajiem dzērieniem visā pasaulē un tieši tādēļ 1. oktobrī, saskaņā ar Starptautiskās kafijas organizācijas lēmumu, pirmo reizi kafija tiek oficiāli godināta. Starptautisko Kafijas dienu visā pasaulē ar dažāda mēroga pasākumiem ir plānots atzīmēt vairāk nekā 30 pasaules valstīs. Tā ir diena, kad izceļ šī dzēriena seno vēsturi un runā par kafijas nozari un tās ilgtspējīgu attīstību. Kafija ir viena no pasaules lielākām kultūrām un otra visvairāk pārdotā prece pasaulē pēc naftas.

Starptautisko Kafijas dienu šogad pirmo reizi svinēs arī Latvijā – starptautiski plaši pazīstamais kafijas ražotājs "Löfbergs" šogad kafijas dienā uzsāks jaunu tradīciju un dāvinās Latvijas reģionu skolu skolotājiem vairāk nekā 200 kg kafijas, aicinot arī citus kafijas ražotājus un izplatītājus iesaistīties Kafijas dienas atzīmēšanā, jo kafija ne tikai labi garšo, bet kalpo arī labiem mērķiem.

Pirmā oficiālā Starptautiskā Kafijas diena tiks atklāta Itālijā, kur Milānā notiks pirmais globālais kafijas forums. Tā ietvaros tiks rīkotas diskusijas par kafijas nozari un tās nākotni. Tāpat īpaši kafijai veltīti pasākumi notiks visā pasaulē – Kenijas pilsētā Kiambu notiks ekskursijas uz kafijas saimniecībām, sacensības garu Kafijas dienas ietvaros sekmēs Klīvlendā paredzētais kafijas brūvēšanas konkurss, Londonā tiks izrādītas kafijai veltītas filmas, savukārt Tokijā kafijas dienu atzīmēs visas nedēļas garumā ar īpašu sambas dejotāju un slavenību parādi Tokijas centrā. Daudzi kafijas ražotāji šo dienu izmanto, lai paustu atbalstu kādai sabiedrības grupai, kā, piemēram, dažās Londonas kafejnīcās šajā dienā pārdotās kafijas tiks ziedoti jauno Etiopijas atlētu atbalstam.

"Löfbergs" ir viens no lielākajiem kafijas ražotājiem ar 100 gadu pieredzi un ir iesaistījies Kafijas dienas atzīmēšanā jau iepriekš. Tādēļ arī šajā gadā tieši Latvijā Zviedrijas ražotājs publiski aicina arī citus uzņēmumus iesaistīties šo svētku svinēšanā. Tā kā Starptautiskā Kafijas diena tiek atzīmēta vien dažas dienas pirms skolotāju dienas – 4. oktobrī, īpašu atbalstu "Löfbergs " nolēmis sniegt pedagogiem, novērtējot viņu cēlo un nozīmīgo darbu, dāvina 930 Latvijas reģionu skolotājiem vairāk kā 200 kg kafijas.

"Kafija visiecienītākā ir starp to profesiju pārstāvjiem, kuriem ikdienas darbā ir ļoti svarīgi saglabāt augstas koncentrēšanās spējas un uzmanību, jo viņiem uzticētie pienākumi jāpilda ar īpaši lielu atbildību. Kā liecina mūsu uzņēmuma veiktā interneta aptauja, kafiju visvairāk patērē baņķieri, mediķi un skolotāji. Arī pasaules pētījumu norāda, ka skolotāji joprojām ir starp 10 profesijām, kas ikdienā bauda kafiju vairāk nekā citi, tādēļ šogad Starptautiskajā kafijas dienā parūpēsimies par to, lai reģionu skolu skolotāji dienu uzsāk ar gardu un aromātiskus kafiju," stāsta "Löfbergs" izplatītājs Latvijā, SIA "Melnā Kafija" ģenerāldirektors Mārtiņš Čakste.

Kā liecina uzņēmuma 2013. gada septembrī veiktā interneta aptauja, starp 60 dažādu profesiju pārstāvjiem visvairāk kafiju dzer baņķieri (9%), mediķi (7%), skolotājas (7%), bērnudārza audzinātājas vai aukles (6%), klientu apkalpošanas speciālisti (6%), pārdevējas (5%), sekretāres (5%) un grāmatvedes (5%).

Par uzņēmumu:

Lielākā un modernākā kafijas ražotne Baltijas valstīs SIA "Melnā Kafija" kopš 1996.gada ražo svaigi grauzdētu kafiju tepat Latvijā, Ķekavas novadā. Kopš 2010.gada rudens SIA "Melnā Kafija" ietilpst Zviedrijas kafijas ražotāja "LöfbergsLila" ģimenes uzņēmuma grupas sastāvā un pārstāv Löfbergs produkciju, veic tās izplatīšanas vadību Baltijā un Austrumeiropā. Savukārt uzņēmuma ražotnē Ķekavā tiek ražoti pašu izstrādāti zīmoli Melna Coffee un Professional, kā arī tiek izstrādāti maisījumi privātiem zīmoliem pēc individuāla pasūtījuma. Professional līnijas kafijas pupiņu maisījumu sortiments ir profesionālu (HoReCa) atzīts un tas tiek piedāvāts kafejnīcām, bāriem, restorāniem, viesnīcām un birojiem. Uzņēmuma produkcija tiek pārdota Latvijā, kā arī eksportēta uz Krieviju, Lietuvu, Igauniju, Somiju, Dāniju, Baltkrieviju un citām valstīm. SIA "Melnā Kafija" speciālisti zaļās kafijas pupiņas iepērk tikai no pārbaudītiem un sertificētiem piegādātājiem Eiropā, gan arī kafijas audzēšanas reģionos Centrālāfrikā, Brazīlijā, Kolumbijā un Āzijas valstīs. "Melnā Kafija" ražo vairāk nekā 50 dažādus kafijas produktus mazumtirdzniecībai un HoReCa segmentam.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
<a href=https://www.pixel-bags.ru/product/UPWY-U18-7P>рюкзак пиксель бэг</a> или <a href=https://www.pixel-bags.ru/product/UPWY-A020B>купить рюкзак pixel plus</a> https://www.pixel-bags.ru/product/UPWY-A005Y

pashlspold

You've one of the better internet sites. Here is my webpage; ทางเข้าเล่นเว็บเซ็กซี่ (https://sexybaccarat88.com/)

Maurine

You're a really helpful site; could not make it without ya! My web blog here (Marcelino (https://thethirdage.net/wiki/index.php?title=9_Otroligt_Att_Rabattkod_Dominos_Transformationer))

KatherineВойтирегистрация