Jaunā un inovatīvā taksometru izsaukšanas aplikācija "Taxi Pocket"

Tadas Jurelevičius, 28.05.2015., 13:52

Šī gada maijā Rīgā tika startēta jaunā un inovatīvā taksometru izsaukšanas aplikācija "Taxi Pocket".

Brīdī, kad Latvijas taksometru tirgu apdraud globālais privāto automašīnu izsaukšanas serviss "Uber", kas var ienākt Latvijas tirgū jebkurā brīdī, "Taxi Pocket" vēlas palīdzēt taksometru kompānijām saglabāt konkurētspēju un piedāvāt pasažieriem uzlabotu taksometru izsaukšanas pieredzi. Pašreiz "Taxi Pocket" jau ir pieejami 100 taksometru vadītāji Rīgā, turklāt aplikācija sniedz iespēju izsaukt taksometru tūlītējam braucienam, kā arī rezervēt braucienu sev vēlamajā laikā.

"Taxi Pocket" ievieš inovāciju Latvijas tirgū - mobilos maksājumus ar karti. Ikviens "Taxi Pocket" taksists pieņem maksājumus ar karti, kas ir inovatīvs un ļoti drošs veids kā norēķināties. Pirms taksometra izsaukšanas pasažierim ir nepieciešams vienu reizi autorizēt savu kredītkarti vai debetkarti "Taxi Pocket" aplikācijā, lai turpmāk varētu droši norēķināties par ikvienu braucienu, kas veikts, izmantojot "Taxi Pocket". Pasažieriem tiek piedāvāta iespēja norēķināties arī skaidrā naudā vai izmantojot karšu termināļus, kas atrodas automašīnās.

"Izstrādājot "Taxi Pocket" sistēmu un veicot tirgus pētījumu, mūsu komanda tikās ar vairāk kā 100 taksometru vadītājiem un dažādām taksometru pasažieru grupām, lai izprastu viņu vajadzības un padarītu taksometra izsaukšanu daudz ērtāku. Mūsu aplikācija nosaka pasažiera atrašanās vietu automātiski, tādēļ lietotājam nav nepieciešams ievadīt adresi. Atrašanās vietas apstiprināšana un pieprasījuma nosūtīšana tuvākajiem taksometru vadītājiem aizņem vien dažas sekundes.

Aplikācijai "Taxi Pocket" ir dažas vienkāršas, taču ļoti ērtas funkcijas. Klienti var izvēlēties savu iecienītāko tarifu un rezervācijas pieprasījums tiks nosūtīts tikai taksometru vadītājiem, kas strādā ar šo tarifu. Savukārt pasūtījumu vēsture atvieglo izsaukšanas procesu, jo klientam nav nepieciešams atkārtoti ievadīt vienu un to pašu rezervācijas informāciju. Māmiņām ar bērniem, izmantojot "Taxi Pocket" aplikāciju ir iespēja atrast taksometru ar bērnu sēdeklīti, biznesa cilvēkiem – taksometru ar Wi-Fi, bet studentiem un tūristiem – taksometru ar 4-8 sēdvietām," stāsta Tadas Jurelevičus, "Taxi Pocket" direktors.

Pasažierim nav nepieciešams gaidīt taksometra vadītāju ārā. Kolīdz vadītājs ir pieņēmis izsaukumu, pasažieris redzēs vadītāja atrašanās vietu kartē, kā arī pilnu informāciju par vadītāju un automobili.

Taksometru kompānijas, kuras sadarbojas ar "Taxi Pocket", var turpināt darboties kā līdz šim un piemērot savus tarifus par braucienu, kas ir redzami klientiem pirms izsaukuma veikšanas.

"Jebkurš uzņēmums vai taksometra vadītājs, kas atbilst mūsu prasībām un kam ir taksometra licence, tiek pieņemts mūsu sistēmā. Lai arī privāto automobiļu izsaukšanas serviss "Uber" grasās ienākt Latvijas tirgū, "Taxi Pocket" ir veids, kā taksometru kompānijas var saglabāt savu konkurētspēju, izmantojot tehnoloģiju sniegtās biznesa iespējas," komentē Tadas Jurelevičus.

"Taxi Pocket" ir inovatīva taksometru izsaukšanas aplikācija, kas darbojas uz Android (goo.gl/Zc3Mah) un iOS (goo.gl/dixLxl) operētājsistēmas. Šobrīd "Taxi Pocket" pieejami vairāk kā 100 taksometru vadītāji Rīgā. Līdz vasaras beigām kompānija plāno palielināt šo skaitu līdz 500 un sadalīt starp vadītājiem 20 000 izsaukumus mēnesī.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Mumbai, city, capital of Maharashtra state, southwestern India. It is the country's financial and commercial centre and its principal port on the Arabian Sea. <a href=https://jp.colormango.com/company/4team-corporation-win.html> Deli </a>

Jamestus

Much thanks! This iѕ an fantastic web site. My web-site link (https://kwork.ru/links/8170658/ssylki-dlya-sayta-s-search-engine-ranker-xrumer)

August

These exhibitions are attended by local and worldwide artists and embroiderers who can teach you the artwork of embroidery. Feel free to surf to my web page www.youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=wcdUHI5yf04)

AubreyВойтирегистрация