Jauniešu organizācija Tellus uzsāk neformālās izglītības treniņu ciklu

Elza Zīda, 03.03.2009., 21:21

Līdz 11.03. var pieteikties uz Latvijas Jauniešu organizācijas Tellus rīkoto divu dienu treniņu Kā prezentēt sevi darba intervijā?, kas notiks 14-15. martā Rīgas Ekonomikas augstskolā (Rīga, Strēlnieku iela 4a, 411. auditorija).

To vadīs pieredzējuši lektori – personāla vadības konsultāciju uzņēmuma Eiro Personāls vecākā konsultante Arta Biruma un personāla atlases projektu vadītāja Ilze Žilde.

Treniņa pirmajā dienā jauniešiem tiks stāstīts par tādām tēmām kā personāla atlases process, sagatavošanās pirms intervijas (apģērbs, atbilžu pārdomāšana u. tml.), kā arī uzvedība un tiesības intervijas laikā. Otrās dienas plānā iekļauta tāda veida problēmu risinājumi kā profesionālās izaugsmes plānošana, savu stipro un vājo pušu apzināšanās un motivācija darbam. Treniņu mērķis ir palīdzēt jaunajam darba meklētājam parādīt sevi no labākās puses, lai iegūtu vēlamo amatu spēcīgas konkurences apstākļos. Semināra dalības maksa ir 10Ls, kuros iekļauti gan izdales materiāli, gan pusdienas un kafijas pauzes.

"Iegūt papildus izglītību, ko nepiedāvā skola, pie profesionāliem konsultantiem, manuprāt, ir noderīga iespēja tiem, kas interesējas par apkārt notiekošo un kam rūp sava nākotne. Šādu aktīvu jauniešu kļūst arvien vairāk, tādēļ mēs vēlamies palīdzēt," saka Lauma Kadiķe (19), viena no projekta koordinatorēm.

Pasākuma atbalstītājs ir vadošais personāla vadības konsultāciju uzņēmums Latvijā Eiro Personāls (www.eiropersonals.lv), kura darbība ir vērsta uz klientu personāla efektivitātes uzlabošanu un attīstību. Telpas un tehnisko aprīkojumu sponsorē Rīgas Ekonomikas augstskola, kā arī portāls delfi.lv.

Latvijas Jauniešu organizācija Tellus ir brīvprātīga jauniešu organizācija, kas izveidota 2004.gada jūlijā. Viens no galvenajiem Tellus darbības virzieniem ir regulāra treniņu organizēšana par dažādām jauniešus interesējošām un izglītojošām tēmām.

Sīkāka informācija un pieteikšanās www.tellus.lv.
 


2 коментария Комментирование доступно всем.
aliant, 07.03.2009. 18:36:56 (ip:87.110.228.174)
Рейтинг комментария: 0

Forši, ka tādus organizē! :)

krikums, 07.03.2009. 22:10:30 (ip:62.63.189.6)
Рейтинг комментария: 0

jā, izraisa interesi!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Or even frozen ice particles getting activated by a Cryo character and carrying over to protect whoever’s switched in subsequent. Also visit my blog: Genshin Impact Free Primogems (https://Twitter.com/i/events/1336204506971815936)

Dann

Amazing, thіs is a gooɗ web site. My site ... main slot joҝer123 (https://www.start-bookmarks.win/agen-slot-joker123-terpopuler-2021-3)

Jaimie

Appreciate it! This a impressive web page! Feel free to visit my web page: DEEP THROAT (https://www.vps.net/)

PenelopeВойтирегистрация