Vienlīdzība, diskriminācija, dažādība – uzsaukums jaunajiem līderiem

Paula Gulbinska, 23.11.2009., 14:30

2.decembrī Liepājā, Peldu ielā 11-4 pulksten 16.00 – 19.00 norisināsies otrā diskusija Latvijas Jaunatnes padomes projektā "Latvija - vienlīdzība dažādībā". Aicināti piedalīties visi jaunie līderi un partiju biedri.

Šobrīd Vienlīdzība, diskriminācija, dažādība – uzsaukums jaunajiem līderiemLatvijas sabiedrība pārdzīvo nopietnas pārmaiņas, kas var būt laba iespēja izpausties radošiem un aktīviem jauniešiem, parādot savas idejas un spējas Latvijas politikā. Latvijas nākotne ir saistīta ne tikai ar krīzes seku likvidēšanu, likumdošanas uzlabošanu vai citām problēmām, bet arī ar vienlīdzības un diskriminācijas jautājumu risināšanu. Globalizācijai ienākot Latvijā, šie jautājumi paliks aizvien aktuālāki.

Šī projekta mērķis ir izglītot topošos politiķus un palīdzēt tiem, kas jūt politikā savu aicinājumu. Projekta laikā norisināsies vairākas diskusijas ar cilvēkiem, kas ir ieinteresēti jauniešiem palīdzēt un sniegt atbildes uz jautājumiem, kas skar ne tikai politiku, bet arī diskriminācijas jautājumus. Nobeigumā gaidāma "ceļamaize" jauniem – rokasgrāmatas izdošana. Grāmatas tapšana norisināsies sadarbībā ar grāmatas autorēm Ingu Liepu un Agitu Misāni, kā arī padomdevēju grupu Nilu Muižnieku, Ivaru Ījabu un jauniešiem no Sarkanā Krusta, JMK un Apeirona.

"Ir svarīgi mācīt solidaritāti un iecietību agrīnā vecumā, bet, ja sabiedrība par to nerunā un neuztraucas, tad jau tādu problēmu nemaz nav, nav par ko runāt. Ziņas, ko lasām presē, par vardarbību pret kādu afro - amerikāni nav retums, bet, vai tas maina sabiedrības uztveri? Lielākoties, nē, jo likumi, kas paredzētu sodīt par diskrimināciju un neiecietību, ir visai nepilnīgi. Tāpēc mācīsim un runāsim par šīm lietām ar jauniešiem, jaunajiem politiķiem, kuriem būs iespēja lemt par iecietības līmeni Latvijā!

Rokasgrāmata, kurā būs apkopota Eiropas prakse, normatīvi un cilvēku personiskā pieredze sniegs iespēju ikvienam celt savu iecietības līmeni un sapratni visā sabiedrībā, "saka Latvijas Jaunatnes padomes prezidente Laura Zvejniece.

Semināra ilgtermiņa mērķis ir izglītot jaunos līderus vienlīdzības jautājumos un radīt dažādībai veselīgāku vidi politikā un sabiedrībā.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
These exhibitions are attended by local and worldwide artists and embroiderers who can teach you the artwork of embroidery. Feel free to surf to my web page www.youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=wcdUHI5yf04)

Aubrey

Nice web-site you possess there. my webpage; 우리카지노 (https://fatfreezinginfo.com/forums/users/emmett93f782111/)

Melba

Many thanks very useful. Will share website with my good friends. my web-site: can you double your bitcoin (https://doublebtc.net)

LinoВойтирегистрация