Filma "Kur mēs tagad ejam?"

Francijas institūts Latvijā, 01.04.2015., 11:53

2. aprīlī bez maksas tiks rādīta filma "Kur mēs tagad ejam?" (ar subtitriem angļu valodā).

"Kur mēs tagad ejam?"Pa ceļu, kurš ved uz pilsētiņas kapsētu, melnā tērptu sieviešu gājiens cīnās ar saules svelmi, spiežot sev klāt vīru, tēvu un dēlu fotogrāfijas. Dažas aizsegušās ar plīvuriem, citām ir krusti, bet viņas visas vieno sēras, postošā un bezjēdzīga kara sekas. Pie ieejas kapsētā procesija sadalās divās daļās – musulmaņos un kristiešos.

"Kur mēs tagad ejam?" rež. Nadīne Labaki.

Filma "Kur mēs tagad ejam?" tiks izrādīta šā gada 2. aprīlī, plkst. 19.00, Francijas institūta Viktora Igo zālē, Elizabetes iela 59.

Ieeja bez maksas.

Nākamais seanss 13. maijā: " Publiskie soliņi ", rež. Bruno Podalidess.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.





назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Минималистичные формы и скрытая фурнитура Какие мебельные детали мы изготавливаем

WarrenJoula

Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address kamilaseveckova@seznam.cz Thanks

Noah

Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address dieter-2009@gmx.de Thanks

Alysa


Войтирегистрация