
Filma "Kur mēs tagad ejam?"
Francijas institūts Latvijā, 01.04.2015., 11:532. aprīlī bez maksas tiks rādīta filma "Kur mēs tagad ejam?" (ar subtitriem angļu valodā).
Pa ceļu, kurš ved uz pilsētiņas kapsētu, melnā tērptu sieviešu gājiens cīnās ar saules svelmi, spiežot sev klāt vīru, tēvu un dēlu fotogrāfijas. Dažas aizsegušās ar plīvuriem, citām ir krusti, bet viņas visas vieno sēras, postošā un bezjēdzīga kara sekas. Pie ieejas kapsētā procesija sadalās divās daļās – musulmaņos un kristiešos.
"Kur mēs tagad ejam?" rež. Nadīne Labaki.
Filma "Kur mēs tagad ejam?" tiks izrādīta šā gada 2. aprīlī, plkst. 19.00, Francijas institūta Viktora Igo zālē, Elizabetes iela 59.
Ieeja bez maksas.
Nākamais seanss 13. maijā: " Publiskie soliņi ", rež. Bruno Podalidess.
Новое на форуме
Поделись радостью
Минималистичные формы и скрытая фурнитура
Какие мебельные детали мы изготавливаем
WarrenJoula
Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address kamilaseveckova@seznam.cz ThanksNoah
Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address dieter-2009@gmx.de ThanksAlysa
