"Atvērtā ideju telpa"

Krista Kalnarāja, 04.11.2015., 09:03

Starptautiskā jauno mediju mākslas festivāla nedēļas "iWeek" ietvaros, 4. novembrī no plkst. 19.00 līdz 22.00 Vecajā Ostmalā 54, Liepāja (bijusī Muitas māja) tiek organizēta "Atvērtā ideju telpa".

"Atvērtā ideju telpa""Atvērtajā ideju telpā" savā pieredzē dalīsies un dažādas iniciatīvas prezentēs Pēteris Brīniņš, Mikus Austers, Edgars Šmiukšis, Paula Vītola, Luise Lavlora (Louise Lawlor), kā arī starptautiska studentu grupa stāstīs par pilotprojektu "Savienojot apkaimes".

"Atvērtās ideju telpas" mērķis ir veicināt komunikāciju starp radoši domājošiem cilvēkiem, tādējādi sekmējot pieredzes apmaiņu, sadarbības tīklu veidošanu, kā arī jaunu ideju rašanos. "Atvērtā ideju telpa" ir komunikācijas platforma dažādu jomu radoši domājošiem cilvēkiem.

"Atvērtās ideju telpas" programma:

  • Pēteris Brīniņš - "Iespēju zeme" ir stāsts par neformālās izglītības un kultūras centru "Cita abra" Cīravā;
  • Luisa Lavlora - "Ētiskās piemērotības kartēšana vai ierīces priekš Antropocēna laikmeta". Interaktīva instalācija balstīta evolucionāras laika skalas izaicināšanā;
  • Mikus Austers - "Mākslas burbulī";
  • Edgars Šmiukšis - "Karostas bēgšanas istaba - elektronika un interaktivitāte";
  • Starptautiska studentu komanda "Savienojot apkaimes". Pilotprojekts jaunai studentu apmaiņas programmai;
  • Paula Vītola - "Baltijas gaismas ķēde - jaunie Liepājas mākslinieki darbojas internacionāli".

Kā jau iepriekš informējām no 2.-7. novembrim Liepājā notiks 7. Starptautiskā jauno mediju mākslas festivāla nedēļa "iWeek". Tā rosinās uz zināšanu, pieredzes, radošu izpausmju formu apmaiņu, diskusijām un sadarbību. Festivāls ap sevi pulcē studentus, topošos un jaunos māksliniekus, jauno mediju ekspertus, mākslas kritiķus, pētniekus un citus interesentus no Latvijas un ārvalstīm.

Dalība visos pasākumos ir bez maksas. Starptautisko jauno mediju mākslas festivāla nedēļu "iWeek" organizē Liepājas Universitātes mākslas pētījumu laboratorijas (MPLab) un elektroniskās mākslas un mediju centrs (E-LAB), ES programma "Radošā Eiropa", Erasmus+, un VKKF.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация