Izstāde "Liels un mazs"

Rasa Lāce, 11.09.2009., 12:19

Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas un Mazās mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes "Liels un mazs" atklāšana 18.09.09. plkst. 15:00 Rīgas domē, Rātslaukums 1, Rīga.

Izstādi būs iespējams apskatīt līdz š.g. 2. oktobrim.

Izstāde "Liels un mazs" apmeklētājiem piedāvās iepazīties ar divām ekspozīcijām. Rīgas domes ēkas pirmajā stāvā būs iespēja apskatīt JRRMV audzēkņu diplomdarbus un mācību darbus.

Savukārt trešajā stāvā būs apskatāmi Mazās mākslas skolas audzēkņu (5.-9.klases) mācību un radošie darbi.

Izstādē redzamo darbu saturs ir daudzveidīgs - no ainavas līdz parādes portretam un sadzīviska vai cilvēku savstarpējo attiecību apceroša rakstura figurālām kompozīcijām. Un jauno mākslinieku rokraksti un pielietotās mākslas tehnikas tikpat atšķirīgas kā paši autori un viņu radīto tēlu pasaule.

 

Izstādi organizē: J.Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskola

Izstādi atbalsta: Rīgas dome, J.Rozentāla skolas atbalsta fonds


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.





назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Limited-Time Deal: Submit to 2 Million Sites for Just $99 — 50% Off. You’re reading this message. That’s the system working. Questions? Email me at: phil@form-blast-promo.top

Marcos Hoffmann

займы все онлайн <a href=www.zaimy-29.ru>www.zaimy-29.ru</a> .

zaimi_hukt

manuscripts significantly

Businessper


Войтирегистрация