"Mammadaba" gūst atzinību tūrisma gadatirgū "Balttour 2008"

www.mammadaba.lv, 12.02.2008., 10:42

No 8. - 11. februārim tūrisma gadatirgū Ķīpsalā "Balttour2008", kurā bija pārstāvētas 32 pasaules valstis, stends "Mammadaba" jau otro gadu tika atzīts par atraktīvāko.

Tāds bija gan izstādes apmeklētāju, gan Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT1 atzinums.

Ikvienam, kurš vēlējās saņemt nepieciešamo tūrisma informāciju, tā tika sniegta ne tikai vispusīgi un izsmeļoši, bet arī aicinot apmeklētājus līdzdarboties ar atraktīvo Tērvetes dabas parka Sila raganiņu un darbīgajiem rūķiem, kā arī Jaunmoku pils dāmām.

Izstādes apmeklētāji pauda prieku par stenda un "Mammadaba" bukletu vienotu vizuālo noformējumu, kā arī izteica vēlmi saņemt informāciju par visiem AS"Latvijas valsts meži" apsaimniekotajiem atpūtas objektiem vienotā bukletā.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
kukainis, 13.02.2008. 19:42:32
Рейтинг комментария: 0

Ir jau vienotie atpūtas bāžu un viesu māju bukleti, drīzāk grāmata. Tas pats "Lauku ceļotājs" arī skaitās.

P.s. Nesaprotu, kapēc viņi rīko viņu tik ātri, varēja vismaz vasarā labāk. Nokavēju.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.





назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
<a href=www.alians-proff.ru/>Официальный сайт букмекерской компании </a>

Johnnyfoupe

Sveiki, aš norėjau sužinoti jūsų kainą.

RobertSax

Mangelsen'ѕ Party Supplies 3457 S 84th St, Omaha, NЕ, 68124, USA (402) 391-6225 arts and craft classes

Linnie


Войтирегистрация