Sezonu sāk Ziemassvētku tirdziņi

Luīze Pastore, 25.11.2015., 13:14

2015. gada decembrī, atšķirībā no pārējiem gada mēnešiem, iemīļotie Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirdziņi norisināsies ne tikai sestdienās, bet arī svētdienās.

Ziemassvētku tirdziņi Sākot no 5. decembra, Kalnciema kvartāla Ziemassvētku tirdziņi norisināsies visās decembra nedēļas nogalēs – katru sestdienu un svētdienu no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Tirdziņos varēs iegādāt visskaistākās eglītes, atrast un pat izveidot unikālas un oriģinālas svētku dāvanas, ko palikt zem eglītes, un tikt pie skaistākajiem dekoriem, ar ko eglīti izrotāt. Neiztrūkstoši būs arī sarūpēti gardi vietējie produkti svētku mielastam.

Mākslas cienītājus Kalnciema kvartāls iepriecinās ar mākslas darbu izstādi-pārdošanu "Mākslas medības Premium", kurās varēs iegādāties iecienītu Latvijas mākslinieku mākslas darbus. Izstāde-izpārdošana tiks atklāta sestdien, 28. novembrī un norisināsies līdz 27. decembrim Kalnciema kvartāla Izstāžu galerijā un Vīnu veikala zālē.

19. un 20. decembrī pieaugušie un bērni būs aicināti piedalīties Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja sarūpētajās sietspiedes darbnīcās "Klasikas medībās". Ikviens varēs apdrukāt savu apģērbu vai aksesuāru ar slavenāko latviešu mākslinieku mākslas darbu reprodukcijām sietspiedes tehnikā. Pirmssvētku laikā "nomedītos" klasiķu darbus varēs dāvināt kā personiskas un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas, lai jau nākamā gada maijā dotos uz jauno muzeja ēku, jaunatklājot darbu oriģinālus klātienē.

Visa decembra garumā Kalnciema kvartāls būs sarūpējis krāšņas svētku aktivitātes ģimenēm ar bērniem: koncerti, cirka un teātra izrādes-šovi, balets un baleta meistarklases, grāmatu atvēršanas svētki un dažādas radošās darbnīcas, t.sk. iespēja pašiem darināt Ziemassvētku eglīšu rotājumus.

No 3. decembra Kalnciema kvartāla teritorijā būs apskatāms sirsnīgs vides objektu festivāla "Ziemassvētku egļu ceļš" objekts "Švarcmuižas sila stāsti".

Decembrī Kalnciema kvartāla teritorijā skanēs Ziemassvētku melodijas, ko raidīs Latvijas Radio 5 - Pieci.lv.

Ziemassvētku tirdziņi decembrī Kalnciema kvartālā: 5., 6., 12., 13., 19., 20., 26. un 27. decembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00.

"Mākslas medības Premium": no 28. novembra līdz 27. decembrim (izņemot 24. un 25. decembri) no plkst. 10.00 līdz 22.00.

Vīnu veikals: katru dienu (izņemot 24. un 25. decembri) no plkst. 10.00 līdz 22.00.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация