Dailes teātra galvenais režisors būs Dž.Dž.Džilindžers

Liene Jakovļeva, Dailes teatra sabiedrisko attiecibu vaditaja , 07.12.2010., 11:03

No 1. decembra par Dailes teātra galveno režisoru kļuvis Dž.Dž.Džilindžers.

dzilindzersPieņemot šādu lēmumu, Dailes teātra mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Vilkārsis saka: "Jau vairākus mēnešus atrodoties Dailes teātra mākslinieciskā vadītāja amatā, esmu nonācis pie secinājuma - lai mobilizētu teātra aktieru radošo potenciālu, ir nepieciešams apvienot vairākus spēkus un radīt spēcīgu mākslinieciskās vadības komandu.

Dž.Dž.Džilindžers kā pieredzes bagāts un aktieru cienīts režisors ir ideālā kandidatūra, lai strādātu komandā, kopīgi uzklausot aktieru vēlmes, ierosmes un idejas un tās realizētu, iekļaujoties vienotajā Dailes teātra mākslinieciskajā stratēģijā.

Esmu pārliecināts, ka Dž.Dž.Džilindžera stāšanās šajā amatā vēl vairāk apvienos teātra radošo potenciālu, un mēs kopā varēsim mērķtiecīgi un veiksmīgi veidot Dailes teātra nākotni."

Jāatgādina, ka Mārtiņš Vilkārsis par Dailes teātra māksliniecisko vadītāju kļuva šī gada 12. maijā.

 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.





назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Uncaring loli po*rn afpo.eu/999 go.euserv.org/1ao

Francisbit

1x bet <a href=www.1xbet-giris-9.com>1x bet</a> .

1xbet giris_dvPr

Untrained loli po*rn afpo.eu/999 go.euserv.org/1ao

Francisabove


Войтирегистрация