
Sākas biļešu iepriekšpārdošana Dailes teātrī
Liene Jakovļeva, 20.12.2006., 09:47Šodien, 20. decembrī, sākas biļešu iepriekšpārdošana uz visām februāra un marta izrādēm Dailes teātrī.
Februārī un martā Dailes teātrī paredzētas trīs pirmizrādes.
17. februārī Lielajā zālē notiks Māras Zālītes dramatiskās poēmas „Pērs Gints nav mājās jeb Troļļu dejas” pirmiestudējums, ko veido režisors Mihails Gruzdovs, titullomu uzticot Jurim Žagaram.
Pazīstamā 20. gadsimta angļu rakstnieka Robina Moema psiholoģisko trilleri „Kalpotājs” iestudē Kārlis Auškāps, un tā pirmizrāde gaidāma teātra Mazajā zālē 3. martā.
Dž.Dž.Džilindžera versiju par Vladimira Nabokova romānu „Lolita” skatītājiem būs iespēja redzēt no 15. marta. Nobriedušā Humberta Humberta un tīnītes Lolitas mīlas stāstā galvenās lomas spēlēs Harijs Spanovskis vai Mārtiņš Vilsons un Ieva Segliņa.
Biļetes uz visām februāra un marta izrādēm var iegādāties Dailes teātra un „Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv
RobertSax
Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены РадиоактивностьJamesenefs
полный цикл обработки в одном производстве;WarrenJoula
