10. Valmieras rokfestivālā uzstāsies leģendāras britu grupas

Aigars Krēsla, "Jumprava Studija", 30.05.2006., 00:23

3. jūnijā uz 10.Valmieras rokfestivāla skatuves starp daudzām citām pašmāju un viesu grupām kāps arī Lielbritānijas kulta grupa "Cranes" un viena no visu laiku oriģinālākajām un eksperimentālākajām grupām "Kosheen".

Cranes""Cranes" ir leģendāra kulta grupa, kas spēlē ļoti augstvērtīgu mūziku. Grupa pirmoreiz ierodas Latvijā, par ko esam ļoti pagodināti," stāsta 10. Valmieras rokfestivāla organizators, "Jumprava Studija" direktors Aigars Krēsla.

2002. gadā slavenās grupas "The Cure" līderis Roberts Smits uzaicināja "Cranes" par saviem iesildītājiem pasaules tūrē. Pēdējais grupas ieraksts "Particles & Waves" tika izdots 2004. gadā, kad Eiropas tūrē "Cranes" apbraukāja visas lielākās Eiropas pilsētas.

"Cranes" 1988. gadā Anglijā dibināja brālis un māsa Šovi, un jau 90. gadu sākumā apvienība kļuva par vienu no populārākajām indī/shoegaze grupām.

"Tā kā "Kosheen" šobrīd ir aktuāla grupa Eiropā, saņemam daudz apsveikumu un labu vārdu par viņu uzaicināšanu uz festivālu. "Kosheen" šobrīd ir MTV topos, kas kārtējo reizi pierāda viņu kvalitāti un atpazīstamību Eiropā," par grupu stāsta A. Krēsla.

Pēc albumiem "Resist" (2001) un "Kokopelli" (2003), "Kosheen" ir kļuvusi par vienu no visu laiku oriģinālākajām un eksperimentālākajām Lielbritānijas grupām. Trio - Markee Substance (Mark Morrison), Darren Decoder (Darren Beale) un Sian Evans grupu nodibināja Bristolē, 1998 gadā. Morrison un Beale pirms tam spēlēja lokālos deju mūzikas pasākumos un dibināja slaveno "Breakbeat Culture record shop".

Kosheen"Kosheen" debijas albums "Resist" piedzīvoja 141 šovu 33 pasaules valstīs, iegūstot 250 000 lielu auditoriju. "Kosheen" atbalstīja arī supergrupas "Faithless" Eiropas tūri. Šovasar grupa piedalīsies daudzos festivālos visā Eiropā.

Tā kā šis ir jau desmitais Valmieras rokfestivāls, tā organizatori šajā un arī turpmākajos festivālos plāno pamainīt festivāla saturu, to veidojot nopietnāku un akcentu liekot uz internacionālu mākslinieku sastāvu.

Atgādinām, ka viens no lielākajiem mūzikas pasākumiem Latvijā - 10. Valmieras rokfestivāls - notiks 3.jūnijā, Valmierā, turpat Pauku priedēs. Festivāla sākums plkst. 17:00.

3 коментария Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!
deni2s, 30.05.2006. 00:49:11
Рейтинг комментария: 0

Kā man patīk, kad raksta "viena no visu laiku..." :D Tā varētu pilnīgi par jebkuru grupu rakstīt, jo visas tās ir "vienas no" daudzām :D

iewwa, 30.05.2006. 13:02:55
Рейтинг комментария: 0

a pikjo ar kko?:P

vicis, 30.05.2006. 15:19:14
Рейтинг комментария: 0

uh 8 Ls.....12Ls.pa leeto

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация