Sākusies biļešu tirdzniecība uz 11. Starptautiskā Saulkrastu džeza festivāla koncertiem

Lāsma Rudzāte, 18.07.2008., 05:57

No 17.jūlija visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās iespējams iegādāties biļetes uz 11. starptautiskā festivāla “Saulkrasti Jazz” koncertiem, kas no 28. jūlija līdz 2. augustam norisināsies uz festivāla radošās darbnīcas skatuves viesnīcā “Minhauzena Unda” un Saulkrastu brīvdabas estrādē.

Festivāla vakara koncertos šogad būs iespējams redzēt gan labākos jaunos Latvijas džeza mūziķus - Rīgas Doma kora skolas ritmiskās mūzikas nodaļas ansambli un City Jazz Big Band, gan pieredzes bagāto „Mirage Octet”, gan arī vienu no pazīstamākajām Izraēlas fusion grupām „Yuval Ron and Residents of the Future” un „Miklin - Kaenzig - Hart Trio”, kurš sevī apvieno tādus džeza lielmeistarus kā ASV bundzinieku Biliju Hārtu (Billy Hart, sadarbojies ar Mailzu Deivisu, Herbiju Henkoku, Stenu Getsu, Džo Zavinulu, u.c.), austriešu saksofonistu Karlhaincu Miklinu (Karlheinz Miklin, dzirdams Džona Lūisa, Bobija Makferina, u.c. ierakstos) un šveiciešu basistu Hairī Kēncigu (Heiri Kaenzig). Pēc vakara koncertiem turpat uz festivāla radošās darbnīcas skatuves sekos Jam Session, kurā kopīgai improvizēšanai nodosies festivāla pedogogi, audzēkņi un viesmākslinieki.

Festivāla galvenie viesi šogad būs ASV kvartets „Vital Information”, kurš šogad svin savu 25 gadu pastāvēšanas jubileju. „Vital Information” ir apvienojušies četri nopelniem bagāti džeza mākslinieki - Stīvs Smits (Steve Smith, pieckārtējs žurnāla „The Modern Drummer” aptaujas „Gada bundzinieks” uzvarētājs, iepriekš muzicējis tādās grupās kā „Focus”, „Steps Ahead” un „Journey”), pianists Toms Kosters (Tom Coster, pazīstams kā ilglaicīgs grupas „Santana” taustiņisntrumentālists), basists Berons Brauns (Baron Browne, sadarbojies ar Biliju Kobemu un Andrea Bočelli) un ģitārists Vinijs Valentino (muzicējis kopā ar Bilu Evansu un Džimiju Makgrifu), kuri savā mūzikā apvieno jazz/funk/fusion stilus.

Festivāls tradicionāli noslēgsies ar diviem koncertiem Saulkrastu brīvdabas estrādē 2.augustā. Dienas koncertā Saulkrastu džeza festivāla radošās darbnīcas meistarklasēs uzkrātās zināšanas plašākai publikai demonstrēs festivāla meistarklašu studenti, savukārt festivālam 2.augusta vakarā punktu pieliks visi festivāla meistarklašu pedagogi kopā ar Gunāra Rozenberga vadīto “Mirage Jazz Orchestra”, kā arī pazīstamākā ungāru fusion grupa „Djabe”, kurai uz Saulkrastu estrādes skatuves piebiedrosies arī viens no progresīvā roka ēras izcilākajiem ģitāristiem, bijušais „Genesis” dalībnieks Stīvs Hekets (Steve Hackett, Lielbritānija).

Festivāla biļešu cenas: Ls 4 - 15

Pilna festivāla programma, kā arī informācija par māksliniekiem atrodama www.saulkrastijazz.lv , plašāka informācija par biļešu cenām un tirdzniecības vietām pieejama www.bilesuparadize.lv .

Saulkrastu džeza festivāls notiks jau vienpadsmito gadu. Festivālu organizē biedrība "Vasaras mūzikas sesija". Saulkrastu džeza festivāls ir vienīgais Latvijā, kurā ne tikai jauniešiem, bet arī bērniem ir iespēja apgūt džeza mūzikai nepieciešamās prasmes, tuvoties profesionālam izpildījumam un rast motivāciju turpmākai darbībai džeza jomā, uzstājoties kopā ar saviem pedagogiem improvizācijas sesijās. 

 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
ruu, 18.07.2008. 11:22:15
Рейтинг комментария: 1.478

"Sākusies biļešu tirdzniecība uz 11. Starptautiskā Saulkrastu džeza festivāla koncertiem''
"Saulkrastu džeza festivāls notiks jau devīto gadu.''

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация