13. aprīlī, piektdienā - grupas "Wolf Eyes" un "Tesa"

Renate Auzina, 15.03.2007., 09:45

13.aprīlī - piektdienā - Andrejsalas Pulkvedī būs klausāms šim datumam atbilstošs muzikāls formāts - Mičiganas trokšņu roka kulta grupa "Wolf Eyes" un latviešu eksperimentālā roka grupa "Tesa"

Grupa "Wolfe Eyes"Wolf Eyes, līdzās tādām grupām un mūziķiem kā Lightning Bolt, Prurient un Black Dice, tiek uzskatīti par jauna Amerikas pagrīdes mūzikas viļņa aizsācējiem.

Viņi ģenerē mežonīgas, skarbas un hipnotiskas elektroniskas ainavas, kas sapludina hardcore neganto enerģiju ar agrīnās, analogās industriālās mūzikas un trokšņu mūzikas nihilistisko draudīgumu. Wolf Eyes mūzika tiek publicēta leģendārajā pagrīdes mūzikas izdevniecībā American Tapes, kā arī izdevniecībā, kura izdod arī grupas Nirvana ierakstus - Sub Pop. Šo palaidnīgo rokeru plosīšanās ar pašdarinātajām analogajām ierīcēm, saksofonu un ģitārām vienlaikus sēj neomulību un uzjautrina. „Uzskaiti visas pazīstamākās trokšņa un spēka elektronikas grupas līdz kļūsti zils - Whitehouse, New Blockaders, Nurse With Wound, utt. - taču neviena nepanāk, to ko panāk Wolf Eyes. Iepriekš minētie bija performances mākslinieki, kas abstrakti flirtēja ar cilvēces briesmīgo stāvokli. Taču Wolf Eyes IR šis mūsdienu cilvēka briesmīgais stāvolis,” raksta Seattle Weekly žurnālists Džastins Farars. Wolf Eyes pēdējais albums tapis sadarbībā ar slaveno džeza saksofonistu Entoniju Brekstonu. Šī Mičiganas grupa jau reiz paspēja uzstāties Rīgā - pērnajā „Skaņu mežā”, bet, iespējams, daudziem gāja secen, jo spēlēja piecos no rīta.

Grupa "Tesa"Savukārt Tesa ir latviešu eksperimentālā roka grupa, kas auž smagas un basu piesātinātas skaņu ainas. Viņu mūziku var lokalizēt „post” teritorijās - posthārdrokā, post progresīvajā rokā un postrokā. Tesa mij plašas un episkas, drone metālam raksturīgas basu un perkusiju partijas ar ķērcošiem vokāliem, sapņainas ar atsvešinošām noskaņām.

Biļetes iepriekšpārdošanā: Ls 4 Biļešu Servisa tirdzniecības vietās.
Pie ieejas: Ls 5.


Ieeja: 20.30, Andrejostas ielā 4, Andrejsalas Pulvedī.


2 коментария Комментирование доступно всем.
gg, 15.03.2007. 12:34:51
Рейтинг комментария: 0

kruta ir tie wolf eyes, tik nezkape zundarkāde bildē :))

plovs, 15.03.2007. 20:11:24
Рейтинг комментария: 0

šitais būs noizīgi!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация