18. aprīlī Liepājā skanēs džeza interpretācijas

Agita Auza, 16.04.2015., 11:58

18. aprīlī pulksten 19.00 Liepājas viesnīcā Promenade Hotel norisināsies Džeza dienu otrais koncerts "...interpretācijas...", kas klausītājus priecēs gan ar pasaules džeza melodijām, gan latviešu 30. gadu melodijām un latviešu tautasdziesmu aranžijām, interpretācijām.

Džeza dienasKlausītājiem koncertā "...interpretācijas..." muzikālu baudījumu sniegs Latvijā pazīstamā dziedātāja Ieva Kerēvica, kura sevi pierādījusi gan kā kora mūzikas pārstāve, gan izpildot džezu, blūzu un populāro mūziku, džeza pianists Madars Kalniņš, basģitārists un kontrabasists Norberts Skraucis un bundzinieks Artis Orubs.

Ieva Kerēvica ir Latvijā pazīstama dziedātaja, kura sevi apliecinājusi dažādos mūzikas stilos, tai skaitā džezā un blūzā. Māksliniece ir sevi pierādījusi arī starptautiski, piedaloties dažādos konkursos gan Lietuvā, gan Igaunijā un Vācijā un iegūstot godalgotas vietas.

Liepājas Kultūras pārvalde jau desmito gadu pēc kārtas Liepājā organizē Džeza dienas, kas kļuvušas par skaistu un gaidītu notikumu liepājnieku un Liepājas viesu dzīvēs. Ik gadu Džeza dienas aicina klausītājus uz vairākiem izciliem pašmāju un ārzemju mākslinieku koncertiem.

Šogad Liepājas Džeza dienas ir sarūpējušas džeza mīļotājiem trīs neaizmirstamus koncertus, kas visa aprīļa garumā priecē klausītājus gan ar jau zināmiem, gan retāk atskaņotiem džeza skaņdarbiem, gan orģinālkompozīcijām un melodiju aranžijām. Džeza dienas tiks noslēgtas ar trešo koncertu "Fly Love" 24. aprīlī ar dziedātājas Jolantas Gulbes-Paškevičas daiļradi.

Papildus 27. aprīlī pulksten 17.30 radošajā telpā "Ideju bode" ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt saksofonista Toma Rudzinska meistarklasi, kurā mūziķis aicinās uz sarunu par džeza mūziku, kompozīciju, instrumentu spēli un treniņa rutīnu. Esošie un topošie mūziķi aicināti ņemt līdzi savus instrumentus – saksofonu, flautu, klarneti, akustisko ģitāru.

Biļetes uz koncertu "...interpretācijas..." ir izpārdotas, taču biļetes uz Džezu dienu noslēguma koncertu ir pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv. Biļešu cenas 7 EUR un 10 EUR. Skolēni, studenti un pensionāri koncerta biļetes var iegādāties ar 15% atlaidi.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация