31. decembra koncertuzvedums „Gada pārvērtību nakts”

Aija Garoza, 03.12.2007., 12:50

Untitled paziņo: 31. decembra koncertuzvedums „Gada pārvērtību nakts” Arēnā Rīga būs grandiozākais Jaungada sagaidīšanas šovs Latvijā.

Šā gada nogalē Arēnā Rīga notiks grandiozs koncertuzvedums „Gada pārvērtību nakts”, kurā piedalīsies lielākā daļa Latvijā populāro izpildītājmākslinieku. Šova tehniskais risinājums solās būs iespaidīgs un pasākuma uzbūve - grandioza, apliecina pasākuma tehniskais producents Mārcis Gulbis (Untitled Unlimited).

„Pasākuma uzbūve ilgs vairāk nekā divas dienas, arēnā tiks uzbūvēta skatuve ar Aigara Ozoliņa orģinālscenogrāfiju, iespaidīgu gaismu un kvalitatīvu skaņas aprīkojumu. Šis būs viens no retajiem pasākumiem, kuram noformējums tiks izgatavots īpaši, nevis adaptēts vai aizgūts no citiem pasākumiem. Scenogrāfija kopā ar specefektiem, pirotehniku, gaismām un video noformējumu veidos pasākuma „Gada pārvērtību nakts” unikālo gaisotni,” atzīst Mārcis Gulbis.

Pasākuma laikā Arēnā Rīga atbilstoši režisoriskajai iecerei tiks izbūvēta arī īpaši noformēta mēle. Jau ziņots, ka pasākuma režiju veidos Regnārs Vaivars (Ideju Institūts).

Pasākumā piedalīsies arī grupa Prāta Vētra. Grupa savas uzstāšanās detaļas šobrīd neatklāj, solot, ka skatītājus sagaida pārsteigums. Jau ziņots, ka bez grupas Prāta Vētras „Gada pārvērtību naktī” piedalīsies Cosmos, Marija Naumova, Linda Leen, Melo-m, Jolanta Gulbe, Lauris Reiniks, Keksi, Andris Ērglis un daudzi citi. Pasākuma laikā uz skatuves kāps arī koris un dejotāji.

Pusnaktī pie Arēnas Rīga iecerēta uguņošana, kas notiks mūzikas pavadījumā. Uguņošanu organizēs šā gada Rīgas Svētku Uguņotāju sacensību laureāti - uzņēmums Svētku aģentūra.

Pēc pusnakts pasākums Arēnā Rīga turpināsies ar dzīvo grupu un Dju priekšnesumiem līdz pat 4 no rīta.

Biļetes uz pasākumu „Gada pārvērtību nakts” iespējams iegādāties visās Biļešu Servisa tirdzniecības vietās, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās un Reklamarket tirdzniecības punktos.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


Войтирегистрация