5 jautājumu intervija ar zviedru mūziķi

Edgars Skvariks, 29.04.2009., 18:49

Tikai nedaudzi zina, ka viņa īstais vārds ir Jens Martins Lekmans.

Vēl retāk zināms fakts ir tas, kad viņš izdos savu nākamo albumu. Par to arī intervija – par zviedru mūziķi Jensu Lekmanu.

Tev drīz sāksies Ziemeļamerikas/ Dienvidamerikas tūre. Ko Tu no tās saJens Martins Lekmansgaidi?

Es tikko uzzināju, ka tūres nosaukums ir saistīts ar vaļiem. Tūre sāksies Sandjego, kas plaši pazīstama ar slaveno nosaukumu "Vaļa Vagīna", pateicoties klasiskajai ainai Džūda Apatova (Judd Apatow) producētajā filmā Anchorman: The Legend of Ron Burgundy. Tālāk dosimies uz Aļasku. Tur jūras biologi, kuru specializācija ir vaļi, rīkos mums par godu nelielu šovu. Noteikti jāpiebilst, ka tikko pievienojām tūrei koncertu vaļu mednieku komūnai Ziemeļu Ledus okeānā. Bet mans kvēlākais sapnis ir nobeigt tūri valī. Tas būtu Bībeles cienīgs skats!

Būt par mūziķi ir grūts darbs. Bieži gadās, ka neatliek laika sev pašam. Tādēļ, lūdzu, pastāsti kura bija pēdējā grāmata, kuru izlasīji un filma, kuru noskatījies.

Es noskatījos "Cīkstoni" (The Wrestler), jo tajā filmējās mans draugs Tods Berijs (Todd Barry). Man ļoti patika filma. Nespēju atcerēties pēdējo izlasīto grāmatu... Iespējams, ka tā bija Anders Paulrud - Fjärilen i min hjärna.

Reiz Tu kādā intervijā minēji, ka pirms pieciem gadiem rakstīji par bēdīgiem notikumiem pagātnē, bet tagad centies rakstīt par visu labo, kas var notikt nākotnē. Vai šī tehnika nostrādā jaunajās dziesmās?

Es pieņemu, ka nostrādā. Tādos brīžos vispār cenšos nerakstīt. Gluži vienkārši – tas man vairs nepadodas. Es to salīdzinātu ar situāciju, kad espresso automātā ieber kafijas biezumus, lai gala rezultātā iegūtu kapučīno.

Šis ir jautājums par kuru pasaulē ir pietiekami diskutēts, tomēr skaidra atbilde nav sniegta. Kādēļ no Zviedrijas nāk tik daudz talantīgu mūziķu?

Par šo visu mēs varam pateikties jaunajai paaudzei, kurai apnika Lielbritānijas un Amerikas lielā ietekme populārajā mūzikā, kā rezultātā viņi nolēma paši sākt kaut ko darīt. Tas bija nemierpilns laiks Zviedrijā, kad vērojām, vai mūsu mūzika iederas kopainā un ko par to saka mūsu lielie rietumu kaimiņi. Tādēļ, pirms septiņiem astoņiem gadiem pāris cilvēki sāka meklēt iedvesmu lietās, kuras citiem šķistu kaunpilnas. Tas bija aizraujošs laiks mūzikā.


Ak, Tu esi tik kluss, Jenss(Jensa Lekmana 2006. gada izdotā singlu kolekcija "Oh You're So Silent Jens"). Kad mēs varam sākt gaidīt jauno albumu? Ir pagājuši divi gadi kopš tava pēdējā snieguma - "Night Falls Over Kortedala."
- Es pieņemu, ka tas notiks brīdī, kad mencas izzudīs no Baltijas jūras.

 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
Ieva, 29.04.2009. 19:02:09 (ip:87.110.231.109)
Рейтинг комментария: 0

Heh! Zivtu māns :D
Bet man patīk
k-k-k-k

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список интервью

Реклама
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация