5.decembrī Keita Makgerija Lielajā Ģildē

Kristīne Golubova, 01.12.2008., 22:15

Mūzikas kritiķi Keitas Makgerijas balsi dēvē par vienu no dabiskākajām, maigākajām un inteliģentākajām mūsdienu džeza mūzikā.

"Rīgas Ritmi 2008" Ziemassvētku ieskaņas koncertā piedāvā amerikāņu džeza vokālistes, Asv 2009. gada "Džeza vēstnieces" Keitas Makgerijas (Kate Mcgarry) koncertu 5. decembrī Rīgā, Lielajā Ģildē plkst. 19:00.

"Kad Makgerija dzied, var dzirdēt ne vien savdabīKeita Makgerijagi jauku, mainīgu un kvalitatīvu balsi, bet arīdzan augstsirdīgu dvēseli, atvērtu sirdi un izmeklētu inteliģenci. Viņa ir māksliniece, kas profesionāli aug ar katru projektu. Keita Makgerija ir spēcīgs un unikāls talants un tas turpina plaukt." /Judith Schlesinger, All About Jazz/

tiek izcelta dziedātājas spēja virtuozi izmantot un interpretēt dažādus muzikālus avotus – gan džeza klasiku, gan mūsdienu popa, roka un folkmūzikas oriģinālus – tajā pašā laikā radot tikai sev raksturīgu skanējumu un mūziku.

Šā gada novembrī Asv Valsts Departaments Keitai Makgerijai piešķīris titulu "Džeza Vēstniece 2009". "Tas ir liels gods un atbildība pildīt šo amatu. Mans un grupas uzdevums būs pārstāvēt mūsu valsti un tās džeza kultūras mantojumu visā pasaulē," saka Keita.

"Mani vienmēr saistījis klusums starp notīm. Tieši šajos klusuma mirkļos dziesma atklāj savus noslēpumus." /Kate Mcgarry/

Kopā ar Keitu Rīgā koncertēs ģitārists un viņas dzīvesbiedrs Kīts Ganzs (Keith Ganz), Johans Veidenmulers (Johannes Weidenmeuller) – bass un Dans Rīzers (Dan Rieser) – sitamie instrumenti. Mūziķi ir sava instrumenta izcili profesionāļi un koncertē visā pasaulē kopā ar tādiem māksliniekiem, kā Noru Džonsu (Norah Jones), Keniju Verneru (Kenny Werner), Lučianu Souzu (Luciana Souza).

Koncerta programmā dzirdēsim džeza klasiku un mūsdienu mūziku, to starp iekļautas kompozīcijas no jaunā ieraksta, kā arī dziesmas Ziemassvētku noskaņās.

Biļetes uz koncertu var iegadāties "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация