Festivāls “Fonofest”

fonoagents, 28.06.2005., 11:28

2005. gada 16. jūlijā Cēsu rajona ekstrēmo sporta veidu kompleksā “Uplandi” pirmo reizi notiks mūzikas un sporta festivāls “Fonofest”, kurā uzstāsies pasaulē atzītas rokgrupas. Festivāla ietvaros notiks arī BMX dirt sacensības.

Plakāts“Eiropas mūzikas kanālos redzēto rokgrupu uzstāšanās kādā no Latvijas rokfestivāliem līdz šim vēl nav pieredzēta. Protams, ir bijuši lielie koncerti, kur publiku priecē viena konkrēta grupa, bet vienkopus tik daudz atzītus māksliniekus “Fonofest” apmeklētājiem būs iespēja klausīties un vērtēt pirmo reizi,” gandarījumu pauž “Fonofest” rīkotājdirektors Lauris Sildniks, piebilstot, ka šogad izklaides pasākumu skaits brīvā dabā ar dažādu populāru mūziķu piedalīšanos un citām jauniešus saistošām aktivitātēm ir krietni sarucis, turklāt alternatīvas iespējas netiekot piedāvātas.
 
Lai arī BMX priekšnesumi būtu baudāmi, jau sagatavots īpašs tramplīnu komplekss, kas sportistiem ļaus viena brauciena laikā izpildīt vairākus trikus, savukārt skatītāji no jebkuras vietas varēs redzēt to izpildījumu.
 
Pavisam festivālā „Fonofest” uzstāsies trīspadsmit grupas, tostarp septiņas ārvalstu. To vidū muzicēs arī televīzijas kanāla MTV zvaigznes no Anglijas „Million Dead” un pasaulē atzītā somu grupa „Deep Insight” (iekļuvusi Somijas lielāko radio topu un pārdotāko singlu pirmajās vietās ar jaunāko singlu „Hurricane season”, kā arī iekarojusi Dienvideiropas radio topu virsotnes un MTV Portugal.)
 
 
 
Festivāls noritēs brīvdabas formātā, tā apmeklētājiem ir sagatavota vieta telšu pilsētai un apsargātai autostāvvietai, tiks piedāvāti ēdināšanas pakalpojumi.
 
Festivālā piedalīsies:
 
MILLION DEAD (Anglija)
DEEP INSIGHT (Somija)
MARY JANE (Latvija)
RENTOKILLER (Zviedrija)
ANTIMANIAX (Austrija)
ASS-END OFFEND (ASV)
PIA FRAUS (Igaunija)
THE BLUES GANG (Latvija/Rīga)
LOUIE FONTAINE AND LIVING DEAD (Latvija/ Dānija/ Liepāja)
SOUNDARCADE (Latvija / Rīga)
INOKENTIJS MĀRPLS (Latvija)
ALL DAY LONG (Latvija / Rīga)
INDYGO (Latvija / Rīga)
 

Sīkāka informācija festivāla mājas lapā www.fonofest.com


0 коментариев Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Excuse, that I can not participate now in discussion - it is very occupied. I will be released - I will necessarily express the opinion on this question. mindfulness mmfporn.com/tags/gym-workout/ @456FgDDY8

EugeneBig

Микрозаймы за один день: экспресс-финансирование подбор микрозаймов онлайн <a href=oformit-mikrozajm-onlajn.ru>oformit-mikrozajm-onlajn.ru</a> .

zaym_nvmr

Тема не простая но и не сложная Niladwyn@gmail.com 000*** ru.hc.lv

TNOXgweYOk


Войтирегистрация