Antimaniax un Ass-end Offend kopā ar Inokentiju Mārplu mūzikas klubā DEPO

www.klubsdepo.lv, 19.07.2005., 12:16

21. jūlijā kopā ar Latvijas alternatīvās mūzikas kulta grupu Inokentijs Mārpls uzstāsies grupa no ASV Ass-end Offend un Latvijā jau lielu popularitāti baudošā Austrijas grupa Antimaniax.

ANTIMANIAX

Politiskā hardcore grupa ANTIMANIAX nāk no Grācas, Austrijā. Grupa pazīstama ne tikai ar savu kraso nostāju pret bagāto nāciju G8 grupu, neo-nacistiem, par dzīvnieku tiesībām, bet arī ar savu lielisko mūziku. 

AntimaniaxANTIMANIAX 1998. gadā dibināja Georg, Tom un Chris kopā ar Tom Prittl. Prittl pameta grupu 2000. gadā un viņa vietā tika rekrutēts grupas Beatbrats bundzinieks Candy. Pirmais ANTIMANIAX demo 'We're tryin' saules gaismu ieraudzīja 2000. gada jūlijā un tika izpārdots grupas koncertu laikā centrālajā un austrumu Eiropā. ANTIMANIAX debijas mini albums 'As Long As People Think', kurš bija ieturēts uz punk roka bāzēta politiskā hardcore-ska stilā tika izlaists leiblā Household Name Records 2002. gada oktobrī, tajā bijā iekļautas 10 dziesmas, kuru tekstos tika aptverts ļoti plašs tēmu spektrs no dzīvnieku tiesībām līdz chilli con tofu receptei. Šajā gadā grupa nospēlēja vairāk kā 100 koncertus visā Eiropā, tai skaitā vairākus arī Lielbritānijā. 

ANTIMANIAX iekarojusi autoritāti ar saviem enerģiskajiem koncertiem. Viņi ir pārliecināti par savu anti-autoritāro politiku, propagandē DIY ētiku, raksta paši savas dziesmas, organizē koncertus, ieraksta dziesmas pašu veidotajā studijā un palīdz to darīt arī citām Grācas grupām.

2003. gada jūlijā ANTIMANIAX izlaida savu otro albumu "I'm Without Sleep In A Desert Of Concrete".  

Diskogrāfija:
2003 : July : “I’m Without Sleep In A Desert Of Concrete” (HAUS058) mini album
2003 : May : Track on Spiderweb Records Compilation No.3
2003 : Track on 'Kablio Muzika Sampler Compilation
2002 : October : “As Long As People Think” (HAUS052) mini album
2002 : July : Track on Household Name Records label sampler (15,000 copies distributed worldwide)
2001 : May : Track on Spiderweb Records Compilation No.2
2000 : “We’re Tryin… “ 6 song demo (self – released)

Tūrējuši kopā ar:
Capdown, Leftover Crack, The Slackers, Sick Of Silence, Five Knuckle, Captain Everything, Lightyear, Adequate Seven, F-Minus, Red Lights Flash

Klausīties: http://www.householdnamerecords.co.uk/media/antimaniax.html

ASS-END OFFEND

ASS-END OFFEND ir četru vīru DIY hardcore punk grupa no Montanas. ASS-END OFFEND ir pazīstamākā Montanas punk/hc scēnas pārstāve, visi tās dalībnieki ir spēlējuši vairākās leģendārās šīs pilsētas grupās. 1999. gadā, kad pajuka līdzšinējās grupas, vīri apvienojās. 2002. gadā ASS-END OFFEND izdeva savu pirmo EP 'Becoming Our Destruction' un drīz vien tai pašā gadā arī savu nākamo EP "Welcome to the Discomfort Zone", 2004. gadā grupa izdeva LP "Character Assassins".
 Grupa krustām šķērsām ir iztūrējusi visas ASV.

Klausīties: http://assendoffend.com/disco.html


0 коментариев Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация