Acoustic Dessert/spring session

Krista Jansone, 27.03.2008., 12:34

Patiesas emocijas, sarunas un smaidi, mūzikas tuvplāni, eksperimenti un saviļņojums, akustiskas odziņas, savējie un nejauši satiktie.

28. martā plkst. 20:00, Andrejsalā, "Dirty Deal Cafe" notiks otrais "Acoustic Dessert/spring session" koncerts. Koncerta laikā klātesošie tiks iepazīstināti arī ar Eiropā notiekošo kampaņu pret klimata izmaiņām "The Big Ask", ko Latvijā īsteno organizācija Zemes Draugi.

"Acoustic Dessert" piedāvā apmeklētājiem patiešām gardu un īpaši izmeklētu akustisku saldēdienu – gan jau plašu atzinību guvušus mūziķus, gan arī jaunos izpildītājus ar lielu potenciālu. Tā kā daļa mūziķu ikdienā nav dzirdami akustiski, šis koncerts daļēji uzskatāms viņiem par izaicinājumu, tādēļ visticamāk arī šoreiz sagaidāmi interesanti eksperimenti un pārsteigumi.

Pagājušoreiz desertā piedalījās "Goran Gora", Martin Confused, "pFerde Post" un citas muzikālās apvienības. Kas jūs sagaida šoreiz?

Vakaru iesildīs grupa, kas maskējusies zem necilā vārdu salikuma "kaut kāda grupa". Tās dalībnieki muzicējuši un muzicē dažādās apvienībās, taču šajā koncertā sanākuši kopā, lai uzrunātu klausītājus ar eksperimentiem un skaistām melodijām.

Anete, kas ikdienā muzicē grupā "Tramplīni". Liegas melodijas un maigs vokāls. Vairāk: www.myspace.com/anetelv

Apvienību "Gaujarts" (izrunā: gožār) veido puiši, kuru arsenālā ir dažādi instrumenti un mūzika-mikslis gan no pasaules mūzikas, gan krievu bardu dziesmām, gan indie. Viņi prot radīt neatkārtojamu gaisotni, tāpēc droši varam teikt – tiem, kas "Gaujarts" mūziku vēl nav dzirdējuši, viņi, iespējams, kļūs par vakara lielo atklājumu.

Martin Confused – vienīgais mūziķis, kas uzstājās arī pirmajā "Acoustic Dessert". Pēc klusuma perioda un ierakstu sesijas Angljā, viņš atkal ir gatavs piedāvāt mums vecās, mīļās un arī pavisam jaunas melodijas. Vairāk: www.martinconfused.lv

Un visbeidzot – brāļi Žildes un "Satellites LV". Grupa, kas komentārus neprasa. Ja nu tomēr kādam prasa, tad respektētais mūzikas apskatnieks Uldis Rudaks pagājušogad nodēvējis satelītus par labāko Latvijas grupu. www.myspace.com/satelliteslv

Šoreiz "Acoustic Dessert" ne tikai piedāvās lielisku mūziku, bet arī aicinās ikvienu būt atbildīgam un rūpēties par vidi, kurā dzīvojam. Tādēļ Deserts uzsācis draudzību ar vides organizāciju Zemes Draugi. Koncerta laikā ikvienam būs iespēja uzzināt vairāk par jauno kampaņu pret klimata izmaiņām "The Big Ask" (latviski: Lūgums nākotnei) un kļūt par tās dalībnieku.

Zemes Draugu kampaņa pieprasa no Eiropas valstu valdībām darbos pārvērst runas par cīņu ar klimata izmaiņām, pieņemot konkrētus likumus par ikgadēju obligātu valstu rīcību klimata izmaiņu novēršanai. Pateicoties Zemes Draugu rīcībai šādi likumi pašreiz jau pieņemšanas procesā ir Lielbritānijā, Beļgijā un Nīderlandē. Martā kopā ar grupu Radiohead un Tomu Jorku, kuri ar Zemes Draugiem ir kopā jau kopš kampaņas aizsākumiem Lielbritānijā 2005. gadā, "The Big Ask" tika atklāts 17 Eiropas valstīs, arī Latvijā. Vairāk: www.thebigask.eu.

Ieeja koncertā maksās Ls 5. Ar skrejlapu (lejupielādē www.dirtydeal.lv) Ls 4.

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Анкеты девушек равным образом юношей онлайн, в течение телеграм канале @wanowes

Antoniagloro

Анкеты барышень равным образом юношей он-лайн, в течение телеграм канале @wanowes

AntoniaAnowl

Hi, kam dashur të di çmimin tuaj

MasonSax


Войтирегистрация