"Aiziet" izvēlās savējus

Ksenia Kamikaza, 11.08.2009., 13:40

18. un 19. septembrī Rīgā norisināsies klubu kultūras festivāls "Aiziet", kurš apvienos Latvijas galvaspilsētas mazos un lielos klubus vienā milzīgā deju placī.

Uz vairāk nekā 12 klubu skatuvēm uzstāsies vairāk kā 50 mākslinieki no dažādām valstīm. Bet, kā jau tika paziņots agrāk, viena no galvenajām festivāla idejām ir intereses palielināšana par vietējo mākslinieku daiļradi.

Festivāla organizētāji paziņo, ka bija patīkami pārsteigti par vietējo mākslinieku aktīvo interesi un atbalstu. "Lielajos pasākumos parasti izceļ ārzemju hedlainerus, bet mūsu talanti paliek it kā paēnā. Šāda parādība, neapšaubāmi, nav pareiza. Cilvēkiem ir jāzina un jāciena savi mākslinieki ne mazāk, pat ja ne vēl vairāk par ārzemju zvaigznēm." Uz 1. augustu savu dalību festivālā jau pieteikuši paši pieprasītākie latviešu skatuves pārstāvji – Bogdan Taran, Ksenia Kamikaza, Kaspars Kondrāts, PanBioPanika, Mixmasters AG & Raitis, Kris Hovel.

Kopumā tika saņemti vairāk nekā 100 pieteikumi par piedalīšanos, un galvaspilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem festivāls centīsies stādīt priekšā visinteresantākos māksliniekus.

Divas festivāla naktis iepriecinās ar muzikālo daudzveidību. Jau zināms, ka live uzstāšanos piedāvās Selffish, Martinez Gonzalez, Lyrics Cyber Step, Naive Dreamer, Puma & Apofeoz AizietSound System, uzstāsies tādi cienījamie dīdžeji kā Beton, Shurez, Kone, Cliché & Brain, Al Dee, Roland Privert, Elvi Soulsystems, KRII, Cute, Vital, Pukemon, Nik, RUDD, RXD, Esoniq, Gurecky, DJ Romantronix aka Romantixx, DJ Mario, Mr.Djinn, Marimana, apvienības Riga Scratch Posse, Crystral Sound System, HomeRadio, Kolka Music, Truth About Underground, un daudzi citi. Bez šaubām, šie mākslinieki sagādās lielu muzikālo baudu klubu apmeklētājiem. Viņu izpildījumā izskanēs visdažādākie mūzikas virzieni: no house līdz techno, no disko līdz electro, no hip-hop līdz funk, no drum and base līdz breakbeat, kā arī eksperimentālā elektronika.

Festivāls AIZIET norisināsies Rīgā 18. un 19. septembrī un ir aicināts parādīt visas klubu kultūras puses. Tajās brīvdienās Jūs varēsiet pavizināties no Essential uz Pulkvedim neviens neraksta, tāpat arī uz Dirty Deal Café, Opium, Leningrad, Godvil, DEPO, Art&Music Bakery, Galerija NIA, Jameson, PULSe, META-KAFE un citiem. Ar festivāla AIZIET biļetēm ieeja šajos klubos būs bez papildus maksas. Pārvietoties no viena kluba uz citu varēs ar speciālajiem bezmaksas nakts autobusiem.

Biļetes uz festivālu var iegādāties Biļešu Serviss (www.bilesuserviss.lv) kasēs, Statoil degvielas uzpildes stacijās un pie festivāla organizētājiem.

Sīkāka informācija un festivāla programma www.aizietfest.lv mājas lapā.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация