"Aiziet" nosauc klubus-dalībniekus

Ksenija Kamikaza, 15.07.2009., 06:33

18. un 19. septembrī Rīgā norisināsies klubu kultūras festivāls. Šis būs pirmais gadījums Latvijas galvaspilsētā, kad visas brīvdienas lielākā daļa pilsētas mazo un lielo klubu darbosies kā viens milzīgs deju placis, bet pārvietoties no viena kluba uz citu varēs ar īpašiem nakts autobusiem.

21.gadsimtā – in"Aiziet" nosauc klubus-dalībniekusovāciju progresa gadsimtā, klubu kustība ir valsts kultūras dzīves neatņemama sastāvdaļa. Nakts pasākumi nav vairs tikai dejas, tie jau sen ir kļuvuši par kvalitatīviem mūsdienīgiem multimediju priekšnesumiem, kuriem ir ne tikai izklaidējoša, bet arī milzīga jēdzības nozīme. Klaberi un melomāni jau sen neslēpjas pagrabos, jo nakts dzīve ir pārvērtusies pilnvērtīgā industrijā.

Festivāla Aiziet pamatideja ir ne tikai apvienotas klubu kustības, bet arī ultramodernas, nemeinstrīmas klubu mūzikas popularizācija, kā arī publikas intereses pret lokālo mākslinieku daiļradi palielināšana.

Festivāla organizētāji paver noslēpumainības plīvuru un nosauc galvenos festivāla klubus-dalībniekus. Tātad vienu brīvdienu ietvaros Jūs varēsiet aizbraukt no Essential uz Pulkvedim neviens neraksta, kā arī Dirty Deal Café, Opium, Leningrad, Godvil, Depo, Art&Music Bakery, Galerija Nia, Jameson, Pulse un Meta-kafe. Visi pieminētie klubi būs atvērti piektdien un sestdien 18. un 19. septembrī, un ar Aiziet festivāla biļetēm ieeja tajos būs bez papildus maksas.

Divu dienu laikā festivāls piedāvā plašu muzikālo un vizuālo programmu. Festivāla atklāšana tiks iezīmēta ar īpašo Future Shorts īsfilmu skati Šajās naktīs pilsētā skanēs visdažādākie deju mūzikas stili: no hause līdz techno, no disco līdz electro, no hip-hop līdz funk, no drum’n’bass līdz breakbeat.

Klubu dzīves muzikālā puse ir nesaraujami saistīta ar tās vizuālo izpausmi – videoinstalācijām, izstādēm vai kino skatēm. No piektdienas vakara līdz svētdienas rītam festivāls Aiziet sniegs iespēju visiem, kam ir interese vai kādreiz ir dzirdēts par klubu mūziku, iepazīties ne tikai ar tās skaņas, bet arī vizuālo pusi. Vismodernākās tendences un darbu skati no nacionālajiem un starptautiskajiem māksliniekiem. Vairāk nekā 16 priekšnesumi, ieskaitot Live koncertus, Dj setus, videoprojekcijas, interaktīvās instālācijas un kino izrādes.

Līdzīgi festivāli jau sen nav nekas pārsteidzošs citās Eiropas pilsētās (Berlīne, Hamburga, Barselona u.c.). Uz vienām brīvdienām dažādi pilsētas naktsklubi vienlaicīgi ver vaļā savas durvis, lai aiznestu mūziku līdz plašam klausītāju lokam. Tagad arī Rīga tiks iekļauta klubu galvaspilsētu sarakstā.

Biļetes uz festivālu var iegādāties Biļešu Serviss kasēs (http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika/klubu_pasakumi/?concert=50187), Statoil degvielas uzpildes stacijās un pie festivāla organizētājiem.

Sīkāka informācija un festivāla programma ir pieejama www.aizietfest.lv mājaslapā.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация