Pēc divām nedēļām amerikāņu blūzs un "Latvijas" rokenrols tiksies uz vienas skatuves

Elīna Ormane, 29.03.2007., 10:01

Pēc divām nedēļēm, oficiālajā rokenrola dzimšanas dienā, 12.aprīlī, SIA "Mega Art" ielūdz rokenrola un blūza cienītājus uz koncertu, kur uz vienas skatuves uzstāsies divi profesionāļi - viens no ASV, bet otrs no Latvijas. Tomijs Kastro kopā ar Tommy Castro Band iepriecinās Latvijas klausītājus ar īstu amerikāņu blūzu, savukārt Pits Andersons ar "American Dream" izpildīs lielisku rokenrolu.

1991.gadā Tomijs Kastro izveido savu grupu «Tommy Castro Band», kas uzreiz kļūst par vienu no populārākajām blūza grupām Sanfrancisko, divreiz saņemot prestižo «Bay Area Music Awards» balvu. Kad 1996.gadā klajā nāk albums «Exception to the Rule», tas iekaro preses un mūzikas industrijas uzmanību, un jaunais izpildītājs tika nodēvēts par «uzlecošo blūza fenomenu». Dziesmas no otrā albuma «Can't Keep A Good Man Down», pēc klausītāju lūguma ilgu laiku tika atskaņotas vairāk nekā 400 radiostaciju ēterā, bet trešais albums, kas izdots 1999.gadā - «Right As Rain» atzīts par visu laiku labāko albumu žurnāla «Blues Revue» aptaujā.

B.B.Kings bija sajūsmā par Tomija grupu un 2001. un 2002. gadā uzaicināja piedalīties savu koncertu atklāšanā. Arī leģendārais Karloss Santana koncertējis kopā ar «Tommy Castro Band» un atzinis, ka blūzs esot meistara rokās: «Tomijs Kastro lieliski spēlē ģitāru, viņam ir laba balss un vēlme skart katra klausītāja sirdi».

Pašlaik Tomijs Kastro strādā pie jaunā albuma «Soul Shaker» izdošanas un aktīvi koncertē. 2007.gada aprīlī Tomija grupai paredzēta Eiropas tūre, kuras ietvaros viņš piedalīsies slavenajā Burnlejas (Anglijas) blūza festivālā, kur pārstāvēti labākie blūza izpildītāji no visas pasaules. Eiropas tūres ietvaros Tomijs Kastro uzstāsies arī Rīgā.

Rīgā Tomijs Kastro uzstāsies kopā ar neapstrīdamo Latvijas amerikāņu rokenrola karali Pitu Andersonu. Atbilstoši vairāku ārzemju mūziķu un kritiķu viedoklim, Pits ir viens no labākiem „Oldies” mūzikas interpretētājiem un aranžētājiem, viņam piemīt īpašs talants atrast tās nepelnīti aizmirstās vai pilnīgi nepazīstamās dziesmas un iedvest tām jaunu dzīvi.

Pits Andersons ir Vispasaules rokenrola asociācijas goda biedrs, „Gene Vincent Official Fan Club” biedrs, „Elvis Presley Fan Club Of Estonia” goda biedrs, Maskavas Elvisa Preslija Memoriāla biedrs, Zviedrijas „Rock’N’Roll Club” goda biedrs. Pits arī ir vienīgais no Latvijas un bijušās Padomju Savienības mūziķis, kas ir ierakstīts "Rockabilly Hall of Fame" ("Rockabilly Slavas Zāle").

Īpaši ar Pitu Andersonu nav jāiepazīstina, jo diezin vai Latvijā atradīsies kāds rokenrola piekritējs, kuram nav pazīstama viņa daiļrade.

2007.gada 12.aprīlī pulksten 19:30 Tomijs Kastro un Pits Andersons tiksies uz Kongresu Nama skatuves. Šis koncerts kļūs par lielisku dāvanu īstiem labas mūzikas cienītājiem!

Biļetes pārdošanā - “Biļešu serviss” tīklā, “Reklamarket”, “Statoil”.
Biļešu cena: 15-35 Ls.
Informācija par koncertu - www.megaart.lv .
Koncerta organizators: SIA «Mega Art».


1 коментарий Комментирование доступно всем.
jānis, 29.03.2007. 14:38:43
Рейтинг комментария: 0

Nu grēks priekš manīm netikt uz šo koncertu!! Yeah! Rock'n'Roll! ;)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab

thank you very much

StevenNet


Войтирегистрация