Antithesis II

Ian, 05.11.2008., 16:38

"Antithesis" – doom kultūrai veltītais pasākumu sērijas turpinājums, otrā daļa ar visu triju Baltijas valstu grupām un viesiem no Somijas.

"Antithesis" koncertu sērijas koncepcija balstās uz doom mūzikas un kultūras popularizēšanu un iepazīstināšanu, Antithesis otrā daļa būs pirmais šāda mēroga tikai doom mūzikai veltītais koncerts Latvijā.

Koncerts notiks 28. novembrī, Rīgā, klubā "Melnā P iektdiena" plkst. 20:00 .

"Depressed Mode" (Symphonic doom metal), Somija.

Grupa radusies 2005.gadā, laika gaitā, no viena cilvēka projekta izaugusi līdz 7 cilvēku sastāvam, ieskaitot vokālisti Natalie Koskinen ("Shape Of Despair"), izdevusi debijas albumu "Ghosts of Devotion" (2007) un Rīgā prezentēs arī dziesmas no jaunā albuma, kas gaidāms nākamgad.
"Depressed Mode" skanējums debijas albumā balansē uz melodic doom un monolīta funeral doom metal robežas, savukārt, jaunais, jau kļuvis dinamiskāks un simfoniskāks. Šaubu nav, tehniski perfekts, noslīpēts un pārdomāts, ar lieliski sabalansētiem vīriešu un sieviešu vokāliem, dinamiskām, melodiskām taustiņu pasāžām un drūmu, aukstu ģitāru vilni, kas vienlaikus gan aicina uzkavēties, gan bēgt no sajūtas, ko varētu dēvēt par rudeni.

"Frailty" (Doom / Death metal), Latvija.

Pretrunīgi vērtētā eksperimentāla doom metal grupa no Rīgas, kas šogad izdevusi debijas albumu "Lost Lifeless Lights", daudz koncertējusi un pārcietusi izmaiņas sastāvā. Nupat pabeigti studijas darbi Ep ierakstam, kura saturu grupa prezentēs kopā ar jaunajām dziesmām. Ja agrāk grupas skanējums bija pietuvināts klasiskajam doom / death metal žanram ar eksperimentālām nobīdēm, tad ar jauno materiālu grupa ir progresējusi soli tālāk – ārpus žanra robežām, apvienojot doom metal un dažādu citu stilu mūziku vienotā, pagaidām no lietuviešiem aizgūtā apzīmējumā – skull crushing doom.

"Degradatonia" (Gothic / Doom metal), Lietuva.

Dažādu Lietuvas metal grupu dalībnieku kopīgais projekts.
2008. gada vasarā ierakstīts demo ieraksts, kas klausāms grupas myspace lapā.
Grupa nevēlas ierobežot sevi stila rāmjos, bet tas noteikti būs doom / gothic metal, ar dažādu citu stilu piejaukumu, kur bez ierastajām ģitārām, skanēs arī čells, kuram ir gana dominējoša loma grupas mūzikā.

"Wrath Is Evergreen" (Experimental doom / black metal), Igaunija.
2006. gads, viena cilvēka – "Ingwar" projekts, kuru radīt mūziku iespaidoja slimība un tā brīža pasaules redzējums.
2008. gadā jau pilnvērtīga grupa, kas sola debijas albumu drīzumā.
"Wrath Is Evergreen" izpaužas, kā eksperimentāls doom metal ar black metal elementiem. Monotona, depresīva, drūma mūzika.

+ Gotiskās Nakts dejas kopā ar Black Masquarade dīdžejiem:
Dj Sinister un Dj Soljarka.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация