
"Apēdājs" aicina uz diviem koncertiem
Evita Bandere, 15.04.2009., 17:13Kaķu laikam sasniedzot pilnbriedu, kolektīvs "Apēdājs" ielūdz uz diviem koncertiem.
Pirmais "Apēdāja" koncerts notiks šosestdien, 18. aprīlī, baikeru klubā
"Rocabilly". Savukārt nākampiektdien, 24. aprīlī, vīri pilnā nopietnībā solās tricināt rokkluba "Rock’N’Riga" telpas, uzstājoties "Garāžas dueļa" ietvaros.
Sestdienas koncertā līdzās ierastajam repertuāram tiks atskaņoti pāris jauni gabali, kas gaida savu kārtu, lai tiktu ieskaņoti studijā.
Pavasara un vasaras mijā "Apēdājs" solās likt par sevi manīt – baidieties.
Новое на форуме
Поделись радостью
Hæ, ég vildi vita verð þitt.
RobertSax
Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены РадиоактивностьJamesenefs
полный цикл обработки в одном производстве;WarrenJoula
