Kopā ar "Cdoass" uzstāsies "Dun Dun" un "Židrūns"

Guntis Vanags, 28.06.2006., 20:52

29. jūnijā kopā ar Zviedrijas grupu "Cdoass" klubā "Depo" uzstāsies Latvijas grupas "Dun Dun" un "Židrūns".

Dun Dun"Dun Dun" kā eksperimentālu projektu kopā ar grupu "Embrijs" izveidoja grupu "Depo", "Telekoma", "Mūc" dalībnieks Krišjānis. Acīmredzot eksperiments bija veiksmīgs, jo vēlāk jau bez Krišjāņa "Embrijs" nolēma palikt pie jaunā nosaukuma, reizē arī kardināli nomainot muzicēšanas stilu.

Zinātāji, saka, ka "Dun Dun" spēlētā mūzika ir radniecīga postrokam. Šķiet, ka tieši netipiskās dziesmu uzbūves, dinamikas, un ātro, vietām speciāli aritmisko ritmu dēļ, tā vairāk varētu līdzinās mathrock stila spēlētai mūzikai.

"Židrūns" savu pirmo koncertu esot nospēlējis 2004. gadā dzimtās Pilsrundāles zaļumballē. Kopš tā laika tā nospēlējusi neskaitāmus koncertus gandrīz visās Latvijas malās, tikusi arī pie dažām balvām, atzinībām un skaļiem vārdiem, skanējusi arī raidstacijās Naba, SWH un SWH Rock.

Kaut gan grupa atturas no sava stila definēšanas, šķiet, ka tas varētu būt gana tuvs garage rokam.

Cdoass Jāatgādina, ka par jauno Zviedrijas roka sensāciju dēvētā grupa "Cdoass" par tās jaunāko albumu "Extra fingers" tika nominēta Zviedrijas Grammy balvai kā labākā pop grupa. Grupas panākumus kaldināja "The Hives" 2004. gada tūre, kuras laikā tieši Cdoass iejutās to iesildītāju lomā Vācijas, ASV un Lielbritānijas prestižākajās koncertu vietās, saņemot cildinošas recenzijas.

Grupas mūzika ir jauks deju mūzikas un rokmūzikas mikslis, kurš veidots gan ar ģitāru, gan sintezatoru palīdzību, to raksturojot, mūzikas kritiķi runā par new wave renesanci, salīdzināšanai piesaucot gan tādas šobrīd aktuālas grupas kā "The Pop Group", "The Homosexuals", "!!!", "Franz Ferdinand", kā arī klasiskas vienības kā "B’s 52", "Devo", "Talking Heads".

Pirms koncerta "Depo" 29. jūnijā pulksten 20.00 "Cdoass" viesosies radio NABA tiešajā ēterā.

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.





назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Excuse, that I can not participate now in discussion - it is very occupied. I will be released - I will necessarily express the opinion on this question. mindfulness mmfporn.com/tags/gym-workout/ @456FgDDY8

EugeneBig

Микрозаймы за один день: экспресс-финансирование подбор микрозаймов онлайн <a href=oformit-mikrozajm-onlajn.ru>oformit-mikrozajm-onlajn.ru</a> .

zaym_nvmr

Тема не простая но и не сложная Niladwyn@gmail.com 000*** ru.hc.lv

TNOXgweYOk


Войтирегистрация