Grupa „Astro’n’out” nāk klajā ar jauno singlu “Tanki”

Ilona Bičevska, „Astro’n’out“ menedžere, 15.03.2006., 18:27

10.martā grupa „Astro’n’out” pirmo reizi plašākai publikai atskaņoja savu jauno singlu „Tanki”. Dzīvajā singlu varēja noklausīties šīs pašas dienas vakarā Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas pasniegšanas pasākumā „Arena Rīga”, kas tika translēts TV3 un Radio SWH tiešraidē.

Astro'n'OutDziesmā ”Tanki”, manuprāt, visveiksmīgāk ir izdevies nodefinēt iekšējos pārdzīvojumus. Kādiem šī dziesma var asociēties ar represiju laikiem, kādiem — ar ASV prezidenta Buša aktivitātēm, taču man tā ir iekšējo pretrunu sajūta, kas dažkārt piemeklē katru no mums,” skaidro „Astro’n’out” vokāliste un dziesmas vārdu autore Māra Upmane.

Singls „Tanki” ir tapis „Astro’n’out” raksturīgajā stilā astrorock, kas ir indie un britpopa stilu sintēze, ko var klausīties gan vientulībā, gan arī kopā ar kādu, uzskata grupas basists Mikus Zaķis. Dziesmas noskaņa spēcīgi strāvo jau no tās pirmajiem vārdiem un akordiem, raksturo grupas bundzinieks Rihards Streiķis. Grupas mūziķi uzskata — pateicoties dziesmas dinamiskumam, „Tanki” pavadījumā ir iespējams ne tikai dejot, bet arī tankot.

„Astro’n’out” ar savu iepriekšējo singlu „Daļa Rīgas” Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai ir nominēti trijās kategorijās: “Labākā debija”, “Labākā roka dziesma” un “Labākais mūzikas videoklips”. „Astro’n’out” debijas dziesma „Daļa Rīgas” pērn plūkusi daudzus laurus — iekaroja pirmās vietas Latvijas radio topos: Radio SWH TOP 40, Rietumu Radio, LTV7 raidījuma SeMS videoklipu topā, kā arī Radio SWH Latvijas Mūzikas 2005.gada balvas finālā ieguva ceturto vietu.

Grupas „Astro’n’out” jaunais singls „Tanki” tapis ierakstu studijā „Mint Studio” mūzikas inženiera Tāļa Timrota un mūzikas producenta Rūdolfa Budzes vadībā.

Singlu "Tanki" jūs varat noklausīties te (mp3 formātā).

4 коментария Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!
yдалённый пользователь, 15.03.2006. 18:43:09
Рейтинг комментария: 0

sen dzirdets ieprieksejais ieraksts bet sitas skiet skan daudz patikamak! :)

ka-ska, 15.03.2006. 20:08:57
Рейтинг комментария: 0

BĀC! KAS TAS PAR SVIESTU: ŠITAI DZIESMAI TAČU JAU GANDRĪZ DIVI GADI!!!! NU KĀPĒC TAI BIJA JĀKĻŪST PAR "JAUNO SINGLU"????!!!!! TĀ TAČU BIJA TIK JAUKA DZIESMA...

m2acis, 16.03.2006. 07:22:43
Рейтинг комментария: 0

Par jauno singlu laikam bija jākļūst tādēļ, lai arī citi par tādu dziesmu uzzinātu.

beautiful.noting, 16.03.2006. 12:33:26
Рейтинг комментария: 0

bet dziesma tanki ir laba. ^^ tāpat kā citas wiņu dziesmas. ^^

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация