"Astro’n’out" iepazīstina ar jauno singlu — "Nav ko teikt"

Ilona Bičevska, 13.07.2007., 16:06

Grupai "Astro’n’out" iznācis jauns enerģisks singls "Nav ko teikt", kas aicina sabiedrību runāt vairāk vienam ar otru, lai arī cilvēkus, kuriem dzīvē nav viss dots, pieņemtu tāpat kā pārējos.

"Nav ko teikt" ir dziesma, kas sarakstīta īpaši filmai "Cits skatu punkts", kas nesen startējusi Gētes institūta sociālo īsfilmu konkursā un kuras izveidē iniciatīvu uzņēmusies invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

"Enerģiskais ritms un aktīvā vārdu saspēle ierindo dziesmu "Nav ko teikt" starp "braukšanas laika" dziesmām, kuras ir lieliski klausīties braucošā auto pie atvērta loga," uzskata grupas soliste Māra Upmane. Singls ierakstīts ļoti īsā laikā, tādējādi dziesma saglabājusi savu spontānumu un tās pirmatnējās tapšanas izjūtas.

"Jaunākās Astro’n’out dziesmas ir daudz enerģiskākas un dinamiskākas — domāju, ka šī tendence būs jūtama arī vairumā pārējo dziesmu, kad sāksim strādāt pie otrā albuma," prognozē M.Upmane.

Filma "Cits skatu punkts" stāsta par vairākiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri sižetiski satiekas "Astro’n’out" dziesmas prezentācijā. Filmas ainiņas par stereotipiem, prieku un gribasspēku ļauj palūkoties uz viņu dzīvi no cita skatu punkta.

"Dziesmas tekstā esam centušies runāt atklāti, neko nepārspīlējot un nevienu neaizvainojot, galvenokārt paužot vēlmi nojaukt distanci starp cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un pārējo sabiedrību. Tāpēc arī dziesmas vārdi: "Vienkārši vēlos mazliet tuvāk"," skaidro M.Upmane.

Grupa jūlijā aktīvi koncertē — šomēnes "Astro’n’out" uzstāsies Liepājas "Tele2 Baltic Beach Party", Gaisa balonu festivālā "LMT Kauss 2007", kā arī "Dziesma manai paaudzei" pasākumos Saldū, Engurē, Kuldīgā. Kinopilsētā "Cinevilla" "Astro’n’out" nupat "Latvijas Muzikālajai Līgai" nofilmējusi dziesmas "Apple green" videoversiju. Šobrīd tā skatāma "Latvijas Mūzikas Kanālā" un pieejama arī LMK interneta mājas lapā. "Astro’n’out" nākamo mēnesi sāks ar uzstāšanos Rīgā "Spīķeru dokumentālajā naktī" 2. augustā.


4 коментария Комментирование доступно всем.
rxx, 13.07.2007. 18:01:54
Рейтинг комментария: 0

Foršs gabals.

kukainis, 13.07.2007. 22:06:29
Рейтинг комментария: 0

Nēesmu dzirdējis, kur vinju var noklausīties iņemot draugiem.lv?

rxx, 15.07.2007. 12:25:39
Рейтинг комментария: 0

Pa radio.

yдалённый пользователь, 16.07.2007. 18:23:16
Рейтинг комментария: 1.722

izlasot dziesmas nosaukumu, gribas teikt: "ja nav ko teikt, tad labāk tiešām klusējiet.." :D bet nē, nav jau tik traki, tomēr vecās astronout dziesmas viennozīmīgi ir labākas..

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


Войтирегистрация