"Baby Dee" koncertu ievadīs Anete

SKYR, 31.10.2008., 15:37

20.novembra koncertā "Dirty Deal Café" pirms "Baby Dee" uzstāsies arī Anete Kozlovska, kas savās muzikālajās solo gaitās parasti dodas kā vienkārši Anete.

Visu jauno tūkstošgadi un pat ilgāk Anete ir sacerējusi dziesmas un muzicējusi pati, izvairoties no pēdējos gadus tik populārās "dziesminieku" studiju programmas apgūšanas. Jau vēlajos padsmit, uzsākot studijas Latvijas Mākslas akadēmijā, viņa iepazinās ar nākošajiem biedriem grupā "Palm" – Pēteri Lundi, Pēteri Līdaku un Uldi Kozlovski, kurš kļuva arī par dzīvesbiedru. Tolaik Anete vēl bija meitene no Kandavas, kur vecāku mudināta bija apguvusi klavieru un ģitāras spēli, sākusi saviem dzejoļiem darināt muzikālus pavadījumus un piedalījusies dažādos folk mūzikas festivālos. Rīgā iepazītie cilvēki un "Palm" bija kā solis uz priekšu, solis kārotajā virzienā. Anetei šķita, ka viņas dziesmas, četru vai pat vairāk cilvēku izpildītas, skanētu labāk un pilnīgāk nekā uz vientuļas akustiskās ģitāras.Anete Kozlovska

Lai arī "Palm" savulaik nospēlēja vairākus spilgtus koncertus dažādos Rīgas klubos un vietās Latvijā, turpinājums nesekoja. Pareizāk, turpinājums bija nākošais solis uz priekšu, bet citā virzienā – Anetei un Uldim piedzima meita. Šī un citas dzīves pārmaiņas mudināja Aneti atkal kļūt par saimnieci sev un atgriezties pie akustiskās ģitāras un klavierēm. Tiesa, cik to vien to atļauj brīvie brīži, Anete muzicē arī grupā "Tramplīni" kā pilntiesīga tās dalībniece.

Kā atzīst pati Anete: "Šobrīd mani vairāk par ģitāru saista klavieres. Dziesmas, kas radušās pēdējo pāris gadu laikā, sacerētas tieši uz tām. Piemēram, "Tik daudz smieklu" un "Paņem mani sev līdzi" sacerētas un ierakstītas manās mājās Kandavā, spēlējot tās pašas klavieres, uz kurām sen atpakaļ trenējos pirmās etīdes un mēģināju pirmoreiz komponēt savas dziesmas." Lai arī Anetes radošais un skatuves mūžs nav īss, līdz šim tapuši vien vairāki demo ieraksti. Iespējams, muzikāli meklējumi klejojot, bailes no lielāka apjoma darba ir atturējuši Aneti no ilgstoša un nopietna darba studijā. Tiesa, viņa pati apgalvo, ka šis ir brīdis, kad sperams nākošais solis. Anete ir saņēmusies un pavisam drīz uzsāks darbu pie debijas albuma ieraksta.

Pēdējos koncertos Aneti ir pavadījuši arī pūšamie un stīgu instrumenti. Kas zina, varbūt arī uz Dirty Deal Café skatuves 20.novembrī Anete nekāps viena.

Biļetes uz "Baby Dee" un Anetes koncertu joprojām nopērkamas www.bezrindas.lv, to cena – 8Ls. Tuvojoties koncertiem biļešu cena pieaugs.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация