"Backflow" debijas albuma pirmais singls

Raivis Rubenis, 27.03.2008., 20:44

Kā pirmais singls no 11.aprīlī iznākošā grupas "Backflow" albuma "Love And Peace" Jūsu uzmanībai tiks piedāvāta kompozīcija ar nosaukumu "Time Is Now" ziņo grupas pārstāvji.

Albumu izdos pati grupa un tas, galvenokārt, būs pieejams digitālā formātā. To varēs iegādāties vai tikai noklausīties visos populārākajos mp3 interneta portālos. Ir padomāts arī par melomāniem, kuriem būs iespēja iegādāties albumu CD formātā, jo tiks izlaista arī neliela tirāža tieši šim nolūkam. CD albumus varēs iegādāties, tikai apmeklējot grupas koncertus vai "Backflow" mājas lapu internetā. Grupa "Backflow"

Atgādinām, ka 11.aprīlī klubā "Melnā Piektdiena" notiks arī "Backflow" debijas albuma prezentācijas koncerts. Kā īpašie viesi pasākumā piedalīsies grupas "Soundarcade" un "Screampiece". Detalizētāka informācija par pasākumu vēl sekos.

"Love And Peace" ieraksts tika uzsākts pagājušā gada novembrī un pabeigts šā gada februārī „Hodila Records” studijā Valmierā, sadarbojoties ar hardcore scēnā pazīstamo Lomiku.

Grupa "Backflow" izveidojās pagājušā gada sākumā, kad "Mary Jane" dalībniekiem, pievienojās bundzinieks no Brazīlijas Jayr Fernandes. Tā paša gada vasarā jau ar citu bundzinieku Ēriku, kas nesen bija atgriezies no Londonas un bija gatavs aizstāt prom devušos Jayru, grupa uzvarēja "Coca Cola Discovery" tūri Latvijā un devās uz Coca Cola festivālu Polijā, kur uzstājās ar tādiem pazīstamiem māksliniekiem kā Rihana, "Faithless" un mūsu pašu "Prāta Vētra".

Tāpat  ir iekļauta šīs sezonas "Nokia Open Stage" Baltijas jauno grupu topā.

Backflow - Time Is Now

3 коментария Комментирование доступно всем.
carlos007, 27.03.2008. 22:10:37
Рейтинг комментария: 0

man vinju ieprieksheja dziesma labak patika, shī tada parāk vienmulja pēc manām domām. starp citu dziesmu sauca "Let me be yout star"! aa un bildi gan vareja jau citu uzlikt, citādi nēkādas svaiguma sajūtas par jauno dziesmu!

jānis, 28.03.2008. 07:49:35
Рейтинг комментария: 0

Visa dziesma ierakstu studijā salikta kopā smuki - labi viss skan, tīrs ieraksts. Pati dziesma mani galīgi nepaķēra. :/

dimon, 30.03.2008. 00:48:24 (ip:78.84.217.155)
Рейтинг комментария: 0

Man patiik! Gaidu albumu!
Tiem kam shis gabals neaizgaja iesaku nochekot vinju myspace saitu - tur vel 2 treki jau stav!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация