"Backflow" svinēs dzimšanas dienu

Edgars Āboliņš, 29.01.2009., 16:49

31. janvārī, bārā "Space Dog", savu 2. dzimšanas dienu svinēs rokgrupa "Backflow".

Lai arī grupa "Backflow" radusies tikai pirms diviem gadiem, tās saknes meklējamas daudz senākā pagātnē, vairākiem grupas dalībniekiem spēlējot kopā apvienībā ar nosaukumu "Mary Jane" jau kopš 1995. gada. Grupas ilggadējais bundzinieks - brazīlis Žairu Fernandešs - atgriežas Latvijā 2006.gada rudenī, lai pievienotos grupai, kurā viņš kopā ar Raivi Rubeni un Jāni Lībieti jau bija darbojies iepriekš, taču rezultātā, nospēlējot dažus koncertus, tiek pieņemts lēmums par jaun"Backflow"a projekta – "Backflow", sākšanu un drīz brazīļu bundzinieku nomaina agrāk vairākās citās grupās(tajā skaitā "Nohow" un "Soundarcade") spēlējušais Ēriks Lizbovskis.

Jau drīz tiek izdots arī grupas pirmais singls "Let me be your star", kas veiksmīgi startē vairākās Latvijas radio stacijās un 2007. gada vasara tiek pavadīta, uzstājoties vairākos festivālos gan Polijā, gan tepat Latvijā.

2008. gadā, pēc sava pirmā albuma "Love and peace" izdošanas, "Backflow" kļūst par pirmo Baltijas grupu, kas piedāvājusi savu albumu bez maksas lejupielādēt MTV mājas lapā.

Savā dzimšanas dienā, atšķirībā no ierastā agresīvā skanējuma, "Backflow" sniegs klausītājiem akustisku priekšnesumu. Koncerta sākums pulkstens 23:00, bārs "Space Dog" atrodas Vecrīgā, Vecpilsētas ielā 19 – iepretim klubam "Četri Balti Krekli". Ieeja bez maksas.
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
mouse, 30.01.2009. 13:01:56
Рейтинг комментария: 1.463

oh, zinu ko darit rit. vispirms uz franchu, pec tam uz backflow. :)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация