Balkānu mūzikas un pankroka vakars "Nabaklab"

Edgars Āboliņš, 19.05.2010., 21:00

22. maijā - dienu pēc bezrūpīgajiem un rezervētajiem "Gaujarts" – "Nabaklab" notiks balkan un punk vakars ar lietuviešu grupas "Spichki" piedalīšanos.

Sestdienas vakarā Dj zālē zem nosaukuma "Balkan punk party" visu"Spichki" nakti trakas dejas spēlēs Dj Shahs un Regnārs Vaivars, kurš pēdējā laikā pie dīdžeja pults redzams reti un kura tandēmu kopā ar Kasparu Bindemani nu jau neeksistējošajā klubā "Casablanca", atceras daudzi.

"Nabaklab" lielajā zālē ap pusnakti uzstāsies viena no Lietuvas interesantākajām un zināmākajām pankroka grupām "Spichki", kuru mūzikā saklausāmas arī pamatīgas folk ietekmes ar slāvisku piesitienu.

Pasākuma sākums 21:00, ieeja – 2 lati.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.





назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Unlock Abacus Market in 2025, future trading bliss Experience Abacus Market, the darknet marketplace to beat abacusmarketweb.com

Williamtwivy

Duke de Montosier

Artisancls

Thank you for the good writeup. It actually was a leisure account it. Glance complicated to more added agreeable from you! By the way, how can we be in contact? pp slot

Pearlene


Войтирегистрация