Baltijas jauno mūziķu topa lielā atklāšana

Agnese Ruberte, 09.10.2006., 09:33

Atklājot vienīgā Baltijas jauno mūziķu topa „Nokia Open Stage” otro sezonu, "Nokia" aicina uz grandioziem atklāšanas svētkiem 2. novembrī plkst. 19:00 "Sapņu fabrikā", Rīgā, Lāčplēša ielā 101. Pasākuma programmā jauno grupu koncerti, mobilo tehnoloģiju aktivitātes un pirmo reizi Latvijā - parkour un velotriāla šovs telpās.

Lai atklātu „Nokia Open Stage” topa otro sezonu, uz skatuves kāps piecas jaunās grupas – “The Briefing”, “Busy Bee” un “Tumors” no Latvijas, “The Nymph” no Igaunijas un Lietuvas pārstāvji “Brainers”.

Aktīvās atpūtas cienītāji varēs vērot velotriāla sportistu paraugdemonstrējumus un pirmo reizi Latvijā arī parkour treiseru šovu mākslīgi veidotā šķēršļu trasē.

Parkour ir racionāla šķēršļu pārvarēšanas un pārvietošanās māksla, cilvēkam tikai ar sava prāta un ķermeņa palīdzību pēc iespējas ātrāk, efektīvāk un bez liekām kustībām pārvarot šķēršļus, piemēram, žogus, sienas. Tā ir dabas noteikto robežu pārvarēšana un aizraujošs priekšnesums skatītājiem.

Savukārt mobilo tehnoloģiju cienītājiem Sapņu fabrikā būs iespēja bez maksas izmēģināt jaunos „Nokia” mūzikas un multimediju tālruņus. To lietošanas iespējas varēs izmēģināt, piedaloties videoklipa filmēšanas procesā vai kļūt par mūzikas žurnāla zvaigzni īstā fotosesijā un saņemt sava jaunā tēla attēlu bez maksas.

Jau otro reizi 30 jaunajām grupām un mūziķiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tiek dota iespēja apliecināt savu talantu „Nokia Open Stage” topā. Topa dalībniekiem bez maksas tiek filmēts videoklips, kā arī tiek dota iespēja koncertēt un gūt popularitāti Baltijas valstīs. „Nokia Open Stage” topa sezonas noslēgums paredzēts 2007. gada maijā.

Tāpat kā iepriekšējā sezonā, arī šoreiz katru valsti pārstāvēs 10 jaunie mākslinieki. „The Briefing”, „Tumors”, „Lietotas mēbeles no Holandes”, „Busy Bee” , „”Ēnas” no Latvijas, „Ska Factory”, „Honey Power” un „Diskreetse Mango Trio” no Igaunijas, „Magic Mushrooms”, Hetero, „Colder” – tā ir tikai daļa jauno talantu, kas sacentīsies par pirmo vietu „Nokia Open Stage” topā.

Topa uzvarētājus nosaka skatītāju balsojums, ikviens varēs balsot par savu favorītu „Nokia Open Stage” interneta mājaslapā www.nokiaopenstage.lv .

Visas sezonas garumā par jaunumiem „Nokia Open Stage” topā, kā arī par notikumiem Latvijas un pasaules mūzikas dzīvē ziņos radio dīdžeji Māris Žigats un Toms Grēviņš - katru sestdienas vakaru plkst. 24:00 Latvijas Televīzijas 1. kanālā un katru pirmdienas vakaru 21:30 radio „SWH” ēterā.

Ieejas biļetes cena „Nokia Open Stage” topa sezonas atklāšanas pasākumā – 2 Ls. Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” tīkla kasēs tirdzniecības parkā “Alfa”, mūzikas veikalos “Gailītis G” tirdzniecības centros “Origo”, “Mols” un Domina un citur, kā arī www.bilesuparadize.lv . Biļetes varēs iegādāties arī pie ieejas pasākuma norises vietā 2.novembrī, "Sapņu fabrikā". Pasākuma dienā biļetes cena pieaugs.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
kuritj, 10.10.2006. 08:13:41
Рейтинг комментария: 0

FUCK THE TUMORS )) SHIT )))

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация