Sākusies reģistrācija Baltijas mūzikas industrijas konferencei

Edgars Kalniņš, 20.05.2006., 00:54

Sākusies reģistrācija trešajai Baltijas mūzikas industrijas konferencei. Konferencē aicināts piedalīties ikviens, kuru interesē mūzika.

Reģistrācijas anketa, pasākuma programma un plašāka informācija par lektoriem atrodama www.britishcouncil.lv/bmic. Dalība konferencē ir bez maksas.

Konference norisināsies 25. un 26. maijā kinoteātrī "K. Suns" Elizabetes 83/85. Tās dalībniekiem būs iespēja uzzināt vairāk par kultūras sponsorēšanu, neatkarīgo izdevējkompāniju darbu, mūzikas festivālu organizēšanu, Austrumeiropas mūzikas pārdošanu Rietumos, grupu tēla veidošanu, tālruņu zvanu toņu mārketingu un citiem interesantiem jautājumiem.

Konferences lektori un diskusiju dalībnieki būs Ian Anderson (The Designer’s Republic, Lielbritānija), Lucy Bird (The Sage Gateshead, Lielbritānija), Abel Reynolds (Finger Lickin’ Records, Lielbritānija), Matthew Covey (Tamizdat.org, ASV), Indrek Ditmann (Koncertaģentūra LAG, Igaunija), Martin Pavlik (EXIT Festival, Novi Sad, Serbija), kā arī Latvijas speciālisti – Elita Milgrāve (Mikrofona Ieraksti), Atrūrs Eglītis, (Hansabanka), Daniels Pavļuts (Kultūras Ministrija), Jānis Daugavietis (Tornis), Jānis Eberšteins (AKKA/LAA – NCB), Mārtiņš Labāns (Aspiro Latvia) un Māris Briežkalns (Rīgas Ritmi).

25. maijā 21:00 klubā "Kaļķu vārti" notiks grupu koncerts-skate NOKIA SHOWCASE. Tajā piedalīsies Dons, Melo-M un Metanoia no Latvijas, Blind no Igaunijas, Inculto un Jurga no Lietuvas.

NOKIA SHOWCASE ir iespēja grupām parādīt sevi ārzemju mūzikas profesionāļiem un saņemt atklātu savas darbības vērtējumu. Mūziķu publisko uzstāšanos un viņu iesniegtos portfolio lektori un eksperti analizēs otrajā konferences dienā. Pagājušā gada skates rezultātā vienai no Latvijas jaunajām grupām The Movies izveidojās veiksmīga sadarbība ar britu producentu Greg Haver.

Atbalstot koncertu-skati, NOKIA cer uzsākt ilgtermiņa sadarbību ar Baltijas mūzikas industrijas konferenci. Uzņēmums apņēmies ne tikai nodrošināt NOKIA SHOWCASE norisi, bet arī dāvinās pasākuma pārliecinošākajai grupai jauno mūzikas tālruni NOKIA 3250.

Konferenci rīko Britu padome un Platforma Records sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju un NOKIA. Pasākuma norisi atbalsta viesnīca Albert Hotel, klubs Kaļķu vārti un klubs Hedonija-55.

1 коментарий Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!
edzis, 20.05.2006. 12:27:02
Рейтинг комментария: 0

oo jaa!!!!! ideaali!!

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация