Baltkrievu grupa "Silver Wedding"

Levs Berezins, 30.03.2015., 08:59

Baltkrievu grupa "Silver Wedding" uzstāsies klubā "Melnā Piektdiena", un pārsteigs ar savu jauno koncertprogrammu un singlu - "Angel".

Baltkrievu grupa "Silver Wedding"1. maijā, klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies grupa "Silver Wedding". Priekšnesums ir pildīts ar jaunību, patieso brīvību un improvizāciju. Mūziķi atdzīvina pārlaicīgas nostalģijas sajūtu, bet tai pašā laikā tur roku uz laikmetīgā pulsa.

Šo programmu pamatā ir dziesma "Как стрижи", kuras sižets radies no bērnības atmiņām par sapņiem kādreiz lidot. Tādā veidā klāt tika pievienoti arī citi dzīves stāsti: no personiskām atminām, sirds dziļumiem - dažreiz traģiskiem, jautriem vai jutekliskiem.
Programma "Angel" iedziļina mūs pusaudžu pasaules atmosfērā. No vienas puses naivā un romantiskā, bet no otras - traģiskā, vientulīgā, demonstratīvi suicidālā pasaulē, kura ir pārpildīta ar bezgalīgu mīlestību un draudzību.

Veidojot jauno programmu, dalībniekus iedvesmoja viņu bērnības un jaunības mūzika.
Tie ir tādi mākslinieki kā Viktors Cojs, Jegors Letovs, Janka Djagileva, grupas "The Cure", "Depeche Mode", "Joy Division" un arī mūzika no bērnu multfilmām.

Biļetes visās "Ticketshop.lv" kasēs.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация