"Band Versus Music" jaunā EP albuma prezentācijas tūres pēdējais koncerts

Elina Korne, 18.02.2009., 14:11

Sestdien, 21. februārī, LMA Studentu klubā "Band Versus Music" jaunā ieraksta prezentācijas tūres pēdējais koncerts, viesi – grupas "SIA Radikal", "Lassie the cat" un "Zoltan".

Alternatīvā roka apvienība "Band Versus Music", kas vēl pirms brīža bija zināma kā grupa "Versus", tagad, ar noteikta pieturas punkta sasniegšanu grupas vēsturē, nedaudz transformējusi savu grupas nosaukumu. Tomēr muzikālais materiāls joprojām tas pats, un pēc ilgiem tehniskiem procesiem tas beidzot rezultējies taustāmā, neierastā, bet visnotaļ parocīgā un interesantā formā – USB flash atmiņas kartē, pietam videi draudzīgā noformējumā. Pirmais singls no tā – "Follow", tika nodots klausītājiem vērtēšanai pašā gada sākumā, gan tas, gan viss pārējais albuma saturs būs gan dzirdams, gan taustāmā formā iegūstams savā īpašumā koncertā Studentu klubā.

Koncertā kopā ar "Band Versus Music" uzstāsies arī draudzīgās apvienības – Gustava Terzena jaunais projekts "SIA Radikal", grupas "Lassie the cat" un "Zoltan".

SIA RadikalGrupa "SIA Radikal" nokomplektējās vien pagājušā gada vasarā – Metallica fanu kluba rīkotajā warm-up pasākumā, dienu pirms pašu metāla grandu koncerta Rīgā. Un jau gada beigās devās Death ‘n’ Roll tūrē kopā ar "Sanctimony", sniedzot koncertus gan Cēsīs, gan Liepājā, gan arī Rīgā. Šonedēļ grupa laida klajā savu pirmo singlu "Tas Nav Tev Vienam", taču tas ir vien maza daļa no lielajiem nākotnes plāniem. Plašāka informācija par grupu un tās aktivitātēm atrodama portālā draugiem.lv.
Lassie the catMetāla apvienības "Lassie the cat" sastāvu tik tikko papildināja jauns dalībnieks – basists Mārtiņš Leja, kas līdz šim manīts gan grupā "All day long", gan "Pent-in dreams", gan citās. Šis būs pirmais koncerts, kurā Mārtiņš kāps uz skatuves kopā ar "Lassie the cat". Grupa šobrīd strādā arī pie EP albuma, kas varētu būt sagaidāms vasaras sākumā, tāpēc, pa vidu ierakstiem un citiem procesiem, vien pāris koncerti, to skaitā arī kopā ar Nīderlandes grupu "Cilice".
Pirms mēneša grupa "Zoltan" Liepājā prezentēja savu jauno EP albumu "Suffer for the goods", tas ietver 7 kompozīcijas, kas tapušas trīs gadu laikā. Dziesmas ir dažādas, tāpēc šis albums ir kā sevis, sava skanējuma un vēstījuma meklējumi. Paralēli ierakstam tapis arī pavisam jauns muzikālais materiāls un, kā sola grupa, vismaz daļa no tā būs dzirdama arī sestdienas koncertā Studentu klubā.

Dejas DJ Mareka Kaminska pārziņā.
Ieeja klubā no plkst. 22:00
Ieejas maksas: studentiem 2,00 Ls, ne-studentiem 3,00 Ls
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Анкеты девушек равным образом юношей онлайн, в течение телеграм канале @wanowes

Antoniagloro

Анкеты барышень равным образом юношей он-лайн, в течение телеграм канале @wanowes

AntoniaAnowl

Hi, kam dashur të di çmimin tuaj

MasonSax


Войтирегистрация