"Bez kautrēšanās — Underwear Pre—Party" kopā ar Ādamu Džozefu no Ņujorkas

Tālivaldis Kronbergs, 07.05.2015., 08:50

2015. gada naktī no 9. uz 10. maiju bārā/klubā "Golden" notiks burziņš "Bez kautrēšanās - Underwear Pre-Party", kurā no plkst. 1.00 līdz 3.00, kā īpašais viesis uzstāsies atklāts gejs, multitalantīgs dziedātājs un dīdžejs vienā personā - Ādams Džozefs no Ņujorkas (ASV).

"Bez kautrēšanās — Underwear Pre—Party"Rīgā Ādams Džozefs ieradīsies "Adam Joseph 2015 Spring Tour" ietvaros, kurā jau uzstājies Polijā un vēl uzstāsies Vācijā. Justies kā mājas Ādamam Džozefam palīdzēs bāra/kluba "Golden" rezidents DJ TXL-RIX.

Burziņa "Bez kautrēšanās - Underwear Pre-Party" galvenā zvaigzne būs 33 gadus vecais amerikāņu dziedātājs, dziesmu autors un producents, kā arī prezidents savā ierakstu kompānijā "Jah Records" Ādams Džozefs - puisis jau ar pasaules līmeņa vārdu. Ādams Džozefs ir izdevis jau divus albumus un daudzas dziesmas, ir komponējis un rakstījis dziesmas arī citiem dziedātājiem, tai skaitā Džonijam Makgovernam, Arijam Goldam, Lejai Lorīnai, Aleksim Kesselam.

Pēc ierakstu kompānijas "Jah Records" nodibināšanas, Ādams Džozefs laida klajā savu debijas albumu "How I Seem to Be" adamjoseph.bandcamp.com/album/how-i-seem-to-be, kura panākumus vainagoja dziesmas "Flow With My Soul" un "You're Mine". Pasaules uzmanību Ādams Džozefs ieguva 2007.gadā, kad laida klajā dziesmu "Faggoty Attention" — tā iekļauta arī filmā "A Four Letter Word". Vēlāk Ādams Džozefs sāka muzicēt kopā ar vairākiem citiem dziedātājiem, piemēram, kopā ar "Gomination Records" Ādams Džozefs 2012. gadā laida klajā dziesmu "Turn Me Out". Dziesmu "What’s A Lover to Do" Ādams Džozefs laida klajā 2013. gadā pirms sava otrā albuma "Love Philosophy" itunes.apple.com/us/album/love-philosophy/id808957404 izdošanas 2014. gadā.

Dziesma "What’s A Lover to Do": www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2PfiPx9SPzw.

Dziesma "Finaly": www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3TwnfoxaF74.

Dziesma "You're Mine": www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TKj1T4YfBvs.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hello. And Bye.

XRumerTest

Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr


Войтирегистрация