Bez klusuma pirms vētras "Rock’n’riga"

Gustavs Terzens, 27.04.2009., 17:18

24.aprīļa novakarē R’n’R tika noturēts pirmspēdējais "Garāžas dueļu" regulārā čempionāta cīkstiņš pirms ceturtdaļfināliem.

Kā pirmie skatuvi sildīja "Wild" un, demonstrējot izcilu sagatavotības līmeni ar visu konfederātu himnu, "Lynyrd Skynyrd" pērli "Sweet Home Alabama" , uzstādīja augstu latiņu saviem sāncenšiem. Uz to "Apēdājs" atbildēja ar ekstra psihodēlisku "The Doors"- "Break On Through" versiju, tomēr publikas simpātijas pirmajā raundā jau iekarot paspēja "Wild". 1:0!

Otro raundu dueļa līderi iesāk ar pārsteigumu – "The Smashing Pumpkins"- "Bullet With Butterfly Wings" salēninātā un smeldzīgākā manierē, kas rezultātā pub"Apedajs"- foto Santa Liepalikai par lielu prieku pārtop ātrā un skaļā nobeigumā. Šis brīdis ir izšķirošais duelī. Arī pēc "Apēdāja" pretim liktās "Nirvana"- "Rape Me" versijas, publika savas simpātijas dāsni atdod "Wild"! 2:0 ! Sen R’N’R nebija bijusi "spēle vienos vārtos"!

Uzreiz pēc sava triumfa "Wild" turpina ofensīvu no R’N’R skatuves un spēlē savu trešo obligāto sagatavoto koverversiju, ja nu gadījumā pēc otrā raunda būtu neizšķirts, un tas bija nekas cits ka "Skyforger" grāvējs "Kad Ūsiņš Jāj!". "Wild" turpina cīņu ceturtdaļfinālā un kas zin, varbūt arī superfinālā!

Atgādinam – superfināls notiks 19.jūnijā, kad tiks noskaidrots "Rock’N’Riga" Garāžas dueļu pirmās sezonas absolūtais uzvarētājs, balvā saņemot naudas summu, ko katru piektdienu no īpašā dzēriena apgrozījuma procenta iekrāj R’N’R un noglabā speciālā dzelzs seifā! Šībrīža uzkrājums – 682 Lvl.
Regulārā čempionāta pēdējā cīņa jau šopiektdien, 1.maijā un savā starpā attiecības hard rock valodā noskaidros grupas "Screampiece" un "Second File"! Savukārt ceturtdaļfinālam kvalificējušās jau ir septiņas komandas – "Rebel Yell", "Age Of Stones", "Laime Pilnīga", "Dziļā Nemaņā", "Coming Soon", "Barrel" un "Wild" un finālcīņas sāksies 8.maijā!

Atgādinam arī par sestdienu lielkoncertiem Rock’N’Riga. Šo tradīcīju sāka "Inokentijs Mārpls" un jau 2.maijā turpinās leģendārie "Rūsa", pēc kuriem 9.maijā sekos "Huskvarn" iebrukums!
Un vēlreiz par visām reizēm – Jā, Tā Ir Taisnība – Ieeja R’N’R Jandālos Ir Brīva!
Gaidam ciemos, trakie!!!

P.S.

Hokeju rādam uz lielā ekrāna un nacionālais latviešu hokeja dzēriens pie mums par 1,50, bet ja mūsējie uzvar – cenas krīt zemāk par zemi!!!
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация