"Bildes 2009" sāksies septembra beigās

Tija Auzinja, 03.09.2009., 22:20

Tradicionālais mūzikas un mākslas festivāls "Bildes 2009", ko rīko "Bilžu birojs", šogad sāksies agrāk nekā parasti.

Festivāls sāksies jau 28. septembrī mūzikas klubā "Četri balti krekli" un turpināsies 8. oktobrī Kongresu namā.

Kopumā festivāls šogad aicina uz astoņiem koncertiem, kuros piedalīsies aptuveni 150 grupas un muzikāli projekti, kā arī uz izstādi "Ergorapido un lidojošie paklāji", kas veidota ar "Elecrolux Latvia Ltd" atbalstu.

Divos folkmūzikas koncertos 28. un 29. oktobrī pēc ilgāka pārtraukuma būs dzirdams Igors Siliņš, jaunas dziesmas dziedās Ieva Akuratere un Aivars Hermanis, uzstāsies arī Imants Daksis, Varis Vētra, Andris Mucenieks un citi mūziķi. Folkmūzikas koncertus vadīs Daiga Petkeviča, Normunds Jakušonoks un Varis Vētra.

Savukārt divos džeza un blūza koncertos 30. septembrī un 1. oktobrī uzstāsies Inga Bērziņa un viņas audzēkņi Elīna Silava un Daumants Kalniņš, grupa "Zimbabw", Gints Žilinskis un "Keksi", "Harmony 4 Riga" un citi mūziķi. Džeza un blūza koncertus vadīs Laimis Rācenājs un Arnis Miltiņš.

No 8. līdz 10. oktobrim festivāls turpināsies Kongresu namā, kur notiks jauno grupu un "Bilžu" veterānu kopprojektu koncerts, "Bildēs" sevi jau pieteikušo un ne tik jauno grupu koncerts, koncerts bērniem, bet festivāls izskanēs ar "Bilžu" veterānu koncertu.

Jauno grupu un "Bilžu" veterānu koncertā ar divām grupām - "Drum Clinic" un "The Blackout" – uzstāsies Liene Šomase, Artis Dvarionas muzicēs kopā ar "MonkeyRocks", Ingus Ulmanis - ar "Sol Luna", savukārt viņa dēls Mikus grupas "Restauratori" sastāvā – kopā ar Juri Kaukuli, uz skatuves kāps arī citi pazīstami mūziķi. Koncertu vadīs Andris Freidenfelds.

Ne tik jauno grupu koncertā piedalīsies arī Arta Dvariona jaunais projekts "Tā Tā Tā", "The Briefing", "Hospitāļu iela", "Triānas parks", "Lietotas mēbeles no Holandes" un citi. Koncertu vadīs Pēteris Riekstiņš.

Bērnu koncertā piedalīsies populārie ansambļi "Dzeguzīte", "Jūras akmentiņi", "Knīpas un knauķi", Ilze Laila Purmaliete un "Jaunās zvaigznes", kā arī citi. Koncertu vadīs Māra Ulme un Edvards Vārdaunis.

"Bilžu" veterānu koncertā uzstāsies Aivars Hermanis, Raimonds Macats, "Dzelzs vilks", "Otra puse'", "Putnu balle", "Trīs tenori", Olga Rajecka, Ufo, "Zig Zag" un citi pazīstami mūziķi. Koncertu vadīs Roberts Gobziņš.

Paralēli koncertiem Kongresu namā no 8. līdz 10. oktobrim notiks tradicionālā "Bilžu" izstāde "Ergorapido un lidojošie paklāji", kas pēc tam no 13. oktobra līdz 13. novembrim būs apskatāma mēbeļu un interjera centrā "Spice".

Informācija un biļetes uz "Bilžu" koncertiem pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация